Bilgisayara format attıktan sonra kurulması gereken sürücüler nedir?

SparkLun

Centipat
Daha fazla  
Format atıp Windows 10 yükledim. Ekran kartı ve ses kartı driverlarını güncelledim onlar tamam.
Driverpack vb. alternatif otomatik sürücü güncelleme uygulamaları var bilirsiniz. Ben güncel sürücüyü kullansam da o programlar bana sürücünüz güncel değil diyor. Bu ne kadar doğru? Driverpack indirip onları kurmalı mıyım?

Format atıp Windows 10 yükledim. Ekran kartı ve ses kartı driverlarını güncelledim onlar tamam.
Driverpack vb. alternatif otomatik sürücü güncelleme uygulamaları var bilirsiniz. Ben güncel sürücüyü kullansam da o programlar bana sürücünüz güncel değil diyor. Bu ne kadar doğru? Driverpack indirip onları kurmalı mıyım?
Ekran kartı yeter. Geri kalanlarını kendisi kuruyor. Hatta bazen GPU'yu bile kendisi kuruyor. Anakart/GPU yazılımlarını indir yeter.

Harici olarak hiçbir sürücü güncelleme uygulamasını kullanmanızı tavsiye etmem. O uygulamalar tıpkı Android telefonda durduk yere "2 GB çöp saptandı sistem yavaş hemen temizleyin!" Diye diye her gün yalandan veri temizlediğini iddia eden programlar gibi. Windows sürücülerle alakalı yüklemeleri otomatik olarak yapmıştır zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı