Bilgisayara format attıktan ve temizledikten sonra fanlar hızlı çalışıyor

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
RAM
8gb ddr3 1600
İşlemci
i7 3770
Bilgisayara format attıktan ve temizledikten sonra fanlar hızlı çalışıyor. Anakart pbh77m le. BIOS'a girdim, fan ayarları standartta, format atmadan önce BIOS'da iken ve bilgisayar açılırken hızlı çalışıyordu şu an her zaman hızlı çalışıyor. Sebebini bilen var mı?

@DTB ilginç bir diğer ihtimal temizlik yaparken fanlar sarsıldığı için motor sesi yapıyor olabilir. İstersen sistemi kapat elinle bir kontrol et veya fan göbeğini ittir.

Fanlarda sıkıntı yok, yazılımsal bir şey anladığım kadarı ile, denemek için Custom Windows'dan tekrar stock Windows'a döndüm, internet bağlantısı ile Windows driverları kurdu şu an windowsda fanlar normal çalışıyor, sadece bilgisayar açılırken ve BIOS'da hızlı çalışıyor. (eskisi gibi) Custom Windows'ta hala hızlı çalışıyor, hangi driver ile ilgili olduğunu çözemedim. Büyük ihtimalle bir driver ile alakalı.

Fanlarda sıkıntı yok, yazılımsal bir şey anladığım kadarı ile, denemek için Custom Windows'dan tekrar stock Windows'a döndüm, internet bağlantısı ile Windows driverları kurdu şu an windowsda fanlar normal çalışıyor, sadece bilgisayar açılırken ve BIOS'da hızlı çalışıyor. (eskisi gibi) Custom Windows'ta hala hızlı çalışıyor, hangi driver ile ilgili olduğunu çözemedim. Büyük ihtimalle bir driver ile alakalı.
Custom Windowsunda muhtemelen gereksiz sayilan bir servis cikartilmistir ondan oturu de bu sonuc yasanmistir.

Yeni konular

Geri
Yukarı