Bilgisayara garip şeyler oluyor

FCKNG2040ALONE

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 4 gün önce oyun oynarken bir anda bilgisayar kendi kendine şarkı çalmaya başladı sonra da Discord'da takılırken arkadan bir adam sanki şapırdatarak yemek yiyormuş gibi bir ses geldi ve bazen oyunlar kendi kendine kapanıyor ve fan bir anda hızlanmaya başlıyor. Şüpheli hiçbir şey indirmedim. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Bundan 4 gün önce oyun oynarken bir anda bilgisayar kendi kendine şarkı çalmaya başladı sonra da Discord'da takılırken arkadan bir adam sanki şapırdatarak yemek yiyormuş gibi bir ses geldi ve bazen oyunlar kendi kendine kapanıyor ve fan bir anda hızlanmaya başlıyor. Şüpheli hiçbir şey indirmedim. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Bonzi Buddy Galiba :D

Hocam Görev Yöneticisi'ni açın resmini atın bir de Denetim Masası uygulamalarınızın resmini atın şüpheli bir şey var mı.

Hocam dediklerimi yaparsanız sevinirim. Umudunu yitirme.

Son düzenleme:
Hocam Görev Yöneticisi'ni açın resmini atın bir de Denetim Masası uygulamalarınızın resmini atın şüpheli bir şey var mı?

Buyurun hocam.

Hocam Görev Yöneticisi'ni açın resmini atın bir de Denetim Masası uygulamalarınızın resmini atın şüpheli bir şey var mı?

Denetim masasında 4 5 şey hariç başka hiçbir şey yok onlarda bildiğim uygulamalar.

Dosya Ekleri

• görev yöneticisi.jpg
    görev yöneticisi.jpg
    185,7 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı