Bilgisayara giren virüs modeme bulaşır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırsam bir teorim var.

Sonuçta kod içeren bir kitaplık. Zararlılarda bir koddan ibaret.

Process hacker 2 isimli programdan inject işlemi yaptım bilgisayarım kötü olduğu için bu injecten sonra Alt Tab attım dondu ve ekranları kapattı benim gördüğüm hacker yazısı aslında process hacker 2 programındaki hacker yazısı modeme virüs bulaştığı yok belki de ama gene de format attım eğer zararlı yazılım olsaydı bunu gizli bir şekilde yapardı diye düşünüyorum.

Konu sahibi tespit ettiğin bir zararlı yok, durum yaşanınca format atmışssın direkt sonrasında burada sorunu soruyorsun acaba ne olmuş olabilir diye.
Bu durumunuzdan sonra yapılacak yorumlar sadece tahmine dayalı olur, bu da bu konunun yeri değil.
Bu konuda verilebilecek tek cevap soru olarak görünen tek şey "modeme zararlı bulaşır mı?"
Cevap evet, mümkün. Bu kadar. Konuyu daha fazla uzatmayın gereksiz.

Konu sahibi tespit ettiğin bir zararlı yok, durum yaşanınca format atmışssın direkt sonrasında burada sorunu soruyorsun acaba ne olmuş olabilir diye.
Bu durumunuzdan sonra yapılacak yorumlar sadece tahmine dayalı olur, bu da bu konunun yeri değil.
Bu konuda verilebilecek tek cevap soru olarak görünen tek şey "modeme zararlı bulaşır mı?"
Cevap evet, mümkün. Bu kadar. Konuyu daha fazla uzatmayın gereksiz.

Çok uzun zamandır görmüyorduk seni, hoş geldin 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı