Bilgisayara keylogger virüsü bulaştıktan sonra ne yapılır?

Bir kişi Gmail'den yazdı ve 3 adet şifremi bulmuş ve YouTube'da arattığım şeyi bulmuş. Ne yapmam lazım? Laptopu 2 kere formatladım, modem aç kapa yaptım, malware mi ne, adı öyle bir şey anti virüs, bir de Kaspersky kurdum o da antivirüs, statik IP değiştirdim arkadaşım, o erişmiş artık Bir şey yapamazsın dedi. ne yapmam lazım?
Linux kurun hocam

USB ile Windows 11 kurdum kurmadan önce C diski vs. sildim kurarken sonra ayır mı ne var hani birincil, sistem diye şey oluşuyor orada orada birincili seçip devam et seçeneğine bastım eski hacker arkadaşım yazıda da yazdığı gibi artık erişmiş kurtulmanın yolu yok dedi, tek çözüm %85 yurt dışında olduğu için adam ve Türk olmadığı için %85 polisler bir şey yapabilir dedi. O txt dosyasında adamın yazdığı yazılar var.
Bu arada okumadıysanız adam 3 tane şifremi bulmuş.

Moderatörden konunun kilitlenmesini rica ediyorum, basit bir oltalama e-postası yüzünden konu kirliliği oluyor. Ayrıca konuyu açan arkadaş iyi araştırmamış.

Sabahtan beri araştırdım. Modemde virüs mü bir şey olabiliyormuş kapat aç yaptım, 2 anti virüs kurdum, 1'i koruma için, 1'i tarama için Kaspersky ve Malwarebytes, C diski biçimlendirdim, USB ile sıfır Windows 11 kurulumu yaptım.

Son düzenleme:
Usb ile windows 11 kurdum kurmadan önce c diski vs. sildim kurarken sonra ayır mı ne var hani birincil , sistem diye şey oluşuyo orda orda birincil i seçip devam et e bastım eski hacker arkım yazıdada yazdığı gibi artık erişmiş kurtulmanın yolu yok dedi tek çözüp %85 yurt dışında olduğu için adam ve türk olmadığı için %85 polisler bir şey yapabilir dedi. O txt dosyasında adamın yazdığı yazılar var.

Bu arada okumadıysanız adam 3 tane şifremi bulmuş.

Sabahtan beri araştırdım. Modem de virüs mü bi şey olabiliyormuş kapat aç yaptım , 2 anti virüs kurdum , 1 i koruma için , 1 i tarama için kaspersky ve malwarebytes , c diski biçimlendirdim , usb ile sıfır windows 11 kurulumu yaptım.

Sabahtan beri araştırdım. Modem de virüs mü bi şey olabiliyormuş kapat aç yaptım , 2 anti virüs kurdum , 1 i koruma için , 1 i tarama için kaspersky ve malwarebytes , c diski biçimlendirdim , usb ile sıfır windows 11 kurulumu yaptım.
Aferin sana o zaman. Üstüne McAfee ile Norton kur, sağlam olsun. (!) Ya ne modemi, ne virüsü? Belli ki hiç bilgin yok. Formatlık bir durum bile yok ortada, boş panik yapıyorsun. Doğal afet halinde ne yapacaksın Allah bilir.

Moderatörden konunun kilitlenmesini rica ediyorum, basit bir oltalama e-postası yüzünden konu kirliliği oluyor. Ayrıca konuyu açan arkadaş iyi araştırmamış.
Hocam oltalama değil adam 3 şifremi ve youtube da arattığım şeyin ss ini attım ben bu bilgileri hiç kimseye vermedim.

Geri
Yukarı