Bilgisayara nasıl 8.1 formatı atılır?

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım Windows 10 yaptım. Bu nedenle de Windows 8.1 yapamıyorum. Bilgisayarıma format atıp Tekno-lokum'un videosuyla Windows 8.1 kuracağım. Format atmak için USB veya disk gerekiyor mu? USB veya disk olmadan format atabilir miyim? Nasıl format atacağım detaylı bir şekilde yardımcı olur musunuz?

Hocam ISO dosyasını indirip Rufus ile flashınıza yazmanız gerek ve yazdıktan sonra flashınızı bilgisayara takın ve önyükleme menüsüne girin (f12 ile giriliyor çoğu bilgisayarda) oradan flashınızı seçin ve sizi Windows 8.1'in kurulumu karşınıza çıkacak.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım Windows 10 yaptım. Bu nedenle de Windows 8.1 yapamıyorum. Bilgisayarıma format atıp Tekno-lokum'un videosuyla Windows 8.1 kuracağım. Format atmak için USB veya disk gerekiyor mu? USB veya disk olmadan format atabilir miyim? Nasıl format atacağım detaylı bir şekilde yardımcı olur musunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben böyle yaptım.

Hocam ilk önce format atacağım. Format atınca Windows 7 olacak sonra ise Windows 8.1 yapacağım.

Ben öyle bir şey demedim. Moderatörler başlığı biraz yanlış yapmış Ben diyorum ki ilk format atacağım. Windows 7 olacak bilgisayar. Sonra ise Windows 8.1'e yükselteceğim.
Windows 7nin desteği bitti neden yüklemek istiyorsunuz hem yüklediniz diyelim çoğu sürücüyü kendiniz arayıp indirmek zorunda olacaksınız.(Başta İnternet sürücüsünü bularaktan)

Hocam Windows 10'dan Windows 7'ye geçemiyorum. Format atacağım ki PC Windows 7'ye dönsün. Sonra Windows 8.1 kuracağım.
USB'ye Windows 7 imaj dosyası yazın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam ilk önce format atacağım. Format atınca Windows 7 olacak sonra ise Windows 8.1 yapacağım.

Ben öyle bir şey demedim. Moderatörler başlığı biraz yanlış yapmış Ben diyorum ki ilk format atacağım. Windows 7 olacak bilgisayar. Sonra ise Windows 8.1'e yükselteceğim.
Tamamdır kusura bakmayın hocam.

Ben böyle yaptım.
Hocam bilgisayarım Windows 10 olduğu için Windows 8.1 yapamıyorum. İlk önce format atıp Windows 7 yapmam gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı