Bilgisayara nasıl 8.1 formatı atılır?

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım Windows 10 yaptım. Bu nedenle de Windows 8.1 yapamıyorum. Bilgisayarıma format atıp Tekno-lokum'un videosuyla Windows 8.1 kuracağım. Format atmak için USB veya disk gerekiyor mu? USB veya disk olmadan format atabilir miyim? Nasıl format atacağım detaylı bir şekilde yardımcı olur musunuz?

O zaman biçimlendirin C: ve D: (eğer özel bir veriniz yoksa) hatta D: diskini silin hocam iki tane diskiniz olsun C: ve E: diskiniz olsun.
Öyle yapacağım zaten. D: diskini komple sileceğim. C: diskinin sadece içindekilerini sileceğim. E: diski ise sadece korunacak hiç bir şey olmayacak. Ne yapacağım tam olarak anlatır mısınız?

Öyle yapacağım zaten. D: diskini komple sileceğim. C: diskinin sadece içindekilerini sileceğim. E: diski ise sadece korunacak hiç bir şey olmayacak. Ne yapacağım tam olarak anlatır mısınız?
Aynen hocam öyle yapın şimdi işte dediğim gibi hocam özel yüklemeyi seçin daha sonra sizi o diskleri yönettiğiniz bölüm karşılayacak oradan C: seçip biçimlendir diyin D: diskinide biçimlendir diyip silin zaten o D: diskinin boyutu başka bir diske geçecek.

Aynen hocam öyle yapın şimdi işte dediğim gibi hocam özel yüklemeyi seçin daha sonra sizi o diskleri yönettiğiniz bölüm karşılayacak oradan C: seçip biçimlendir diyin D: diskinide biçimlendir diyip silin zaten o D: diskinin boyutu başka bir diske geçecek.
E: diskinin korunması için bir şey yapmayacak mıyım?
Hocam şu an oldu USB hazır. Ben şimdi Boot ayarlarına hangi tuş ile gireceğim?

Geri
Yukarı