Bilgisayara ne yapılabilir?

Konuya göz atmanızı tavsiye ederim;

Birisi demis satilir birisi demis kullanilir adam bilgisayarla ne yapilir veya bilgisayar ne yapilir diye somamis konunun nerede acildigina bakarsaniz belli ki PC'sini susleyecek veya bazi parcalari degisterecek/şekillendirecek bunu anlayarak yorum yapin.

Hepimiz kapitalizmin kurbanı olup aslında ihtiyacımız yokken birçok şeye boşuna masraf yapıyoruz. Sisteminiz sizi üzmüyorsa elinizdeki kısıtlı parayı görsel olarak bir şeyler katma çabasıyla heba etmeyin. Parayı kenarı koyun ve üzerine eklemeye devam edin, unutun o parayı. ileride sistem sizi üzmeye başladığında gerçek ihtiyacınıza yönelirsiniz.
Sistemine sağlam para harcamış biri olarak söylüyorum. Görsel iyidir ama size hiçbir faydası yoktur.

Hocam arkadaş modifiye etmek istiyor sanırım.
M.2 önerebilir misiniz? Bütçem 300 TL.
500 tlye m2 ssd 500 gb alırsın.
Hepimiz kapitalizmin kurbanı olup aslında ihtiyacımız yokken birçok şeye boşuna masraf yapıyoruz. Sisteminiz sizi üzmüyorsa elinizdeki kısıtlı parayı görsel olarak bir şeyler katma çabasıyla heba etmeyin. Parayı kenarı koyun ve üzerine eklemeye devam edin, unutun o parayı. İleride sistem sizi üzmeye başladığında gerçek ihtiyacınıza yönelirsiniz.
Sistemine sağlam para harcamış biri olarak söylüyorum. Görsel iyidir ama size hiçbir faydası yoktur.

Hocam arkadaş doğru söylüyor bende çok para harcamıştım böyle işlere sonra pişman oldum. Görüntüye harcama içindeki parçalara vs. harcamanı tavsiye ederim. Çok masraflı değilse sticker falan güzel gider.

Son düzenleme:
Konuya göz atmanızı tavsiye ederim;
,

1627901928911.png

Sizce nasıl olmuş hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı