Bilgisayara nereden sürücü yüklenir?

Şahinbey189

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarıma nereden sürücü yükleyebilirim?
Yeni bilgisayar aldım fakat nereden sürücü yükleyeceğimi bilmiyorum eskiden Driver Booster'den yüklerdim fakat güvenilir olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows gerekli sürücüleri yükler. Bunun dışında sürücü güncellemenin en sağlıklı yollarından biri donanım kimliği ile manuel güncellemektir:

Yeni bilgisayar aldım fakat nereden sürücü yükleyeceğimi bilmiyorum eskiden Driver Booster'den yüklerdim fakat güvenilir olmadığını düşünüyorum.

Değil zaten. Anakartınızın driverini anakartın sitesinden
Ekran kartınınkini ekran kartınızın sitesinden
Veya öncelikle her şeyi topluca Windows Update'den.

Çoğu sürücüyü Windows Update yüklüyor zaten dostum, güncellemek istiyorsan cihazın seri numarasından yola çıkabilirsin.

Ekran kartınız AMD ise: https://www.amd.com/en/support/download/drivers.html

Ekran kartınız NVDIA ise: Download the latest official NVIDIA drivers

Anakartınıza ait sürücüleri arıyorsanız, Google'a "Anakart adı ve modeli" yazıp sonuna da "drivers" yazarsanız anakartınza ait üreticinin sayfasını bulabilirsiniz.

Tak çıkar kulaklık gibi birimlerin sürücülerini arıyorsanız yine anakartta olduğu gibi google'da arama yapabilirsiniz.

Yine bulamıyorsanız bir üst yorumda @Xscape kullanıcısının yönergelerini izleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı