Bilgisayara oyun kolu nasıl bağlanır?

Daha fazla  
Bilgisayar aldığımda PES ve FIFA'yı daha rahat oynamak için kol bağlanıp bağlanmadığını öğrenmek istiyorum. Xbox ve PlayStation kolu oluyor mu bilgisayara? Bağlanıyorsa da nasıl bağlanır? Sağ olun.

Playstation kolu DS4Windows ile bağlanılanilir. Bana göre en iyisi o next next diyip kurun hemen oluyor.

İkisi de kullanılır. Fakat Xbox kullanmak için adaptöre ihtiyacınız yok. Direkt tak çıkar çalışır.

Edit: Kabloluysa.

İkisi de kullanılır. Fakat Xbox kullanmak için adaptöre ihtiyacınız yok. Direkt tak çıkar çalışır.

Edit: Kabloluysa.
Sadece xbox ve onun kablosu yeterli yani hocam peki xbox kolu bağlandığında sadece xboxtaki oyunları oynamak zorunda kalmıyoruz değil mi?

Playstation kolu DS4Windows ile bağlanılanilir. Bana göre en iyisi o next next diyip kurun hemen oluyor.
Ds4Windows uygulamamı?

Sadece xbox ve onun kablosu yeterli yani hocam peki xbox kolu bağlandığında sadece xboxtaki oyunları oynamak zorunda kalmıyoruz değil mi?

Ds4Windows uygulamamı?
DS4Windows PC uygulamasıdır. İndiriyorsunuz start dedikten sonra Bluetooth ile bağlayıp oynayabilirsiniz. Ama tuşlar xbox tuşu gibi gözükür. Kol destekleyen her oyunda çalışır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı