Bilgisayara saat programı ayarlama

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-23_144028.png
    resim_2021-02-23_144028.png
    32,5 KB · Görüntüleme: 23

Asparion* Siz Aspairon yazmışsınız. Teşekkür ederim deneyeyim. Başka bildiğiniz program var mı bu program istediğimi veriyor mu?
Yana kaydırıp Kronometre'yi bulabilirsin. Kronometre'de sayacı durdurduktan sonra kaydetme özelliği de var. Bu yüzden size uygun olacağını düşündüm.

Aradığınız terim kronometre olabilir mi ?
Evet binevi kronotmetre ama gün sonunda isimlendirip mesela 23.02.2021 yazıp ay sonunda hangi tarih kaç saat olmuş onu görmek istiyorum.
Şuan seninle aynı tipte uygulamayı arıyorum ama Asparionun grafiksel tasarımı hiç hoşuma gitmedi.
Bulursan buraya yazarsın hocam. Ben de bulursam mesajına alıntı yapıp döneceğim. İstediğimizi anlatabilsek buluruz ama tarayıcıya bile sadece "kronometre" yazabiliyorum. Aklıma bir şey gelmiyor.
Yana kaydırıp Kronometre'yi bulabilirsin. Kronometre'de sayacı durdurduktan sonra kaydetme özelliği de var. Bu yüzden size uygun olacağını düşündüm.
Teşekkür ederim ama istediğim bu değilmiş çünkü bilgisayar hep açık kalmayacak veya kronometre sadece bir kere çalışmayacak. Ayrı ayrı gruplar halinde bilgisayarda hep kayıtlı kalmasını istiyorum.
Şuan seninle aynı tipte uygulamayı arıyorum ama Asparionun grafiksel tasarımı hiç hoşuma gitmedi.
Dostum "Notion" diye bir uygulama öğrendim. Detaylı not alma programı. Oturduğum sürede kronometreyi başlatıp kalktığımda durdurup o programa "1. Oturuş: x dakika y saniye" şeklinde yazmayı düşündüm. Her günü tarih şeklinde hatta bir aydaki 4 haftayı bile ayrı ayrı gruplandırabilirsin. Baya ayrıntılı bir gruplandırma sistemi var. Bir bak bakalım yorumunu yaz buraya.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı