Bilgisayara sürekli oyun indirip silmek zarar verir mi?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben internet kafeye her gittiğimde Steam'den Dead by Daylight indirip oynasam bilgisayara zarar verir mi? İnternet kafedelerde Deep freeze olduğu için her indirdiğimde zaten bilgisayar kapanıp açıldığında silinecek. İnternet bayağı hızlı olduğu için maximum 20 dakikada iniyor.

Merhaba. Ben internet kafeye her gittiğimde Steam'den Dead by Daylight indirip oynasam bilgisayara zarar verir mi? İnternet kafedelerde Deep freeze olduğu için her indirdiğimde zaten bilgisayar kapanıp açıldığında silinecek. İnternet bayağı hızlı olduğu için maximum 20 dakikada iniyor.
Diskin ömrü 100gblik oyunlarla eskimiyor :D.
Evet ömür yine yersin de devede kulak olur. Örnek olarak 860 EVO'nun ömürü 300TB

Sorun olmaz hocam ping çıktığı için indirmenize izin vermeyebilir :D

Hocam ping hiç çıkmıyor 1 el CS attım arkada Epic'ten GTA 5 indirdim sorunsuz oynadım. Ama her seferinde gelip indirip durursam bir zararı olur mu diye endişe ettim.

En fazla diskin ömrünü yersin.

Diskin ömrü 100GB'lik oyunlarla eskimiyor :D.
Evet ömür yine yersin de devede kulak olur. Örnek olarak 860 EVO'nun ömürü 300TB.

Diske daha fazla veri yazarsınız ve diskin ömrü düşer başka bir şey olmaz.

Diğer donanımlara ve çalışmasına bir zarar verir diye çekinmiştim hocam teşekkür ederim hepinize o zaman indirip oynayayım ben her gittiğimde :D

Geri
Yukarı