Bilgisayara takılan tüm klavyeler git gel yapıyor

_ByYuSuF06_

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 3470 4.0 GHZ O.C -SAPPHIRE NITRO+ RX 580-16 GB RAM-GIGABYTE GA-Z77X-UD3H-240+120 SSD SNOWMAN M200 600W +80 PSU
İPHONE 6S 64 GB
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bilgisayara taktığım bütün klavyeleri git gel sorunu yapıyor. Gidiyor, 2 saniye sonra geliyor. Yeni klavye aldım. Sorun aynı. Eski klavyeyi taktım, aynı. Güç yönetimi USB askıya alma kapattım, bu aygıtı kapatsın seçeneklerini kapattım, format attım, başka işletim sisteminde denedim, başka USB portlarında denedim, sonuç değişmedi.

Arkadaşlar bilgisayara taktığım bütün klavyeleri git gel sorunu yapıyor. Gidiyor, 2 saniye sonra geliyor. Yeni klavye aldım. Sorun aynı. Eski klavyeyi taktım, aynı. Güç yönetimi USB askıya alma kapattım, bu aygıtı kapatsın seçeneklerini kapattım, format attım, başka işletim sisteminde denedim, başka USB portlarında denedim, sonuç değişmedi.

Anakartın kısa devre yaptıysa, belki USB portların zarar görmüş olabilir. Sadece klavye de mi oluyor?

Format atmışsın her şeyi yapmışsın zaten. Anakartında problem vardır. Başka hiçbir sebebi olamaz. Sadece klavyede olması çok ilginç. Ya da kullandığın yüklediğin bir program, bunu yapıyor.

Hocam yabancı program yüklemedim MSI Afterburner Steam Chrome Firefox'dan başka uygulama yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı