Bilgisayara takılan USB'ler çalışmıyor

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Yaklaşık 1-2 haftadır evde değildim. Dün akşam eve geldiğimde bilgisayarda garip bir sorun vardı. Sanki USB'ler sınırlı gibiydi. Demek istediğim;
Sadece klavye ve mouse çalışıyor. En son kulaklığı taktığımda o çalışmıyor. Ama ışıkları yanıyor kulaklığın. Aynısı klavye ve mouse için de geçerli. Bir de, önceden klavye ve Mouse'u taktığım USB girişine klavye ve Mouse'u takınca çalışmıyor. Ama kulaklık çalışıyor. Sorun ekipmanlarda değil, USB girişlerinde de değildir muhtemelen. 1 hafta önce hiçbir sorun yoktu çünkü. Nasıl çözeceğim bu sorunu? Tüm USB'leri arkadaki girişlere takıyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB sorunu yakin zamanda ben de olmustu. Driver Booster tarzi programlar ile surucu guncellemesi yapmistim. Program suruculeri kafasina gore degistirmis ve USB driverlari sapitti. Bazi cihazlari taniyip bazilarini tanimiyordu. Forumda da hep uyari yapildigi gibi bu programi artik kullanmiyorum. O donem zaten bilgisayari formatlama dusuncem vardi. Format attiktan sonra her seyi sifirdan kurunca sorun da cozulmus oldu.

Geri
Yukarı