Dizüstü bilgisayara takılan klavye çalışmıyor

Hacbeee

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, laptop bilgisayarıma (Windows 11) klavye taktım ve ışıkları yandı fakat çalışmıyor. Klavyemin çalışıp çalışmadığını anlamak için başka bilgisayara (Windows 10) taktım ve çalıştı. Klavyemin markası V Pro V700RGB alloy. Bilgisayarımın markası Monster Abra A5 v17.4.4 15, 6" Gaming laptop.
Aygıt Yöneticisi'nden çok güncellemeleri kontrol et dedim gene de olmadı. Aygıt yöneticisinde böyle gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• asdasdsad.png
    asdasdsad.png
    125,9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilinmeyen Aygıt dediğine göre driver konusunda bir problem var gibi görünüyor. Klavyenin marka modelini yazıp driverini manuel kurmayı dene istersen.

Bilinmeyen Aygıt dediğine göre driver konusunda bir problem var gibi görünüyor. Klavyenin marka modelini yazıp driverini manuel kurmayı dene istersen.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Yazılarımın hepsini büyük yazdığım için ceza aldım. Bu yüzden cevabını cevaplayamadım. Klavyenin driverini indirdim fakat olmadı belki de eski klavye olduğu içindir. Aynı klavyeden arkadaşımda da vardı. O da masaüstü win11 kullanıyor. Onun aygıt yöneticisine baktığımda aygıt yöneticisi>klavyeler kısmında HID klavye aygıtı olarak gözüküyor ve o klavyesini siteden driver indirmeden bilgisayarı tanıdı. Çoğu çözüme baktım fakat benim sorunumu çözemedi. (Bu arada klavyem biosta çalışıyor.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı