Bilgisayara trojan bulaştı

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE indirdiğiniz Crack oyununda virüs olmadığından nasıl emin olabiliyorsunuz ?
Tek xatab dan crack indirince virüs koruma bir şey demiyordu Kaspersky falan hiçbir şey demiyordu.
Doğrudur, ama Crack'i virüs olarak görmesi uyarı vermesi çok normal bence. FitGirl'in uyarılarında antivirüsü kapatın diye yazıyor zaten ben FitGirl'e güveniyorum artık size kalmış oynayıp oynamamak.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE indirdiğiniz crack oyununda virüs olmadığından nasıl emin olabiliyorsunuz?

Doğrudur, ama Crack'i virüs olarak görmesi uyarı vermesi çok normal bence. FitGirl'in uyarılarında antivirüsü kapatın diye yazıyor zaten ben FitGirl'e güveniyorum artık size kalmış oynayıp oynamamak.

Sadece uyarı vermedi Windows dosyalarında trojan vardı.

@xsesaeary oyunu çok oynamak istiyorsunuz oyuna girip çıkın tam tarama yapın virüs tekrar geldiyse oyunu silersiniz. Ama virüs dediğiniz dosyalar oyunun açılması için gerekli şeyler ise oyun açılmaz ordan anlarsınız.

@xsesaeary oyunu çok oynamak istiyorsunuz oyuna girip çıkın tam tarama yapın virüs tekrar geldiyse oyunu silersiniz. Ama virüs dediğiniz dosyalar oyunun açılması için gerekli şeyler ise oyun açılmaz oradan anlarsınız.

Oyun açılmadı öneri için teşekkürler tamamen silip tam tarama yapacağım.

Geri
Yukarı