Bilgisayara USB'den trojan bulaştı

Klavyem %60 ve del tuşu yok yeni klavye takacağım ama bilgisayar acılmadan tuşlara basmam bi işe yarar mı? Klavyeyi tanıması gerekiyor galiba bilgisayarın. Aydınlatirsaniz sevinirim yanlis birşey yapmak istemiyorum
Açılmadan basmaya başlaman lazım (tuşu spam şeklinde basacaksınız BIOS'a girene kadar), bilgisayar açıldıktan sonra BIOS'a giremezsiniz.

Açılmadan basmaya başlaman lazım (tuşu spam şeklinde basacaksınız BIOS'a girene kadar), bilgisayar açıldıktan sonra BIOS'a giremezsiniz.
Hocam güvenli mod diyelim açılmadi, internet yok. Ne olabilir en fazla yani bir bilgisayarciya gitmeme gerek var mı?

Hocam güvenli mod diyelim açılmadi, internet yok. Ne olabilir en fazla yani bir bilgisayarciya gitmeme gerek var mı?

Artı olarak klavyeyi tanıması gerekiyor mu bilgisayarın?

Artı olarak klavyeyi tanıması gerekiyor mu bilgisayarın?
İnternet olmadan verilerinizi kendilerine aktaramazlar, klavyeyi tanıması diyorsan sürücü vb. bir şey ise gerekmiyor, şu ana kadar öyle bir şey ile karşılaşmadım klavyeyi taktığımda hemen çalışmaya başlıyor.

İnternet olmadan verilerinizi kendilerine aktaramazlar, klavyeyi tanıması diyorsan sürücü vb. bir şey ise gerekmiyor, şu ana kadar öyle bir şey ile karşılaşmadım klavyeyi taktığımda hemen çalışmaya başlıyor.
Tamam ben klavyeyi taktım bilgisayarı da açma butonuna bastığım andan itibaren F2 ve DEL tuşlarını spamlayacağım. Doğru mudur?
(Malwarebytes da çıkmazsa ne yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı