Bilgisayara virüs bulaşacak korkusu

Ne WhatsApp'ı? Sadece Steam ve YouTube bir de sosyal abi. Linux'ta şu NVIDIA sürücüleri sorun çıkartmasın, yemin billahi hayatımın sonuna dek kullanacağım.

Açık kaynak sürücüleri silip kapalı kaynak sürücüleri kurmanız gerekiyor.

Ekran Görüntüsü 2021-04-01 19-15-42.png

Nvidia'nın sitesi üzerinden benim yukarıda yaptığım gibi ekran kartınızı, dilinizi ve işletim sisteminizi seçip indireceksiniz, öyle zor bir durum yok. Ayrıca sorun yaşarsanız bu forumda size yardım edecek çok kişi var.

12 yaşındayım.
Tahmin etmiştim. Bende böyleyim ama, ben her gün format atacak kadar değilim. Bence bu kadar kafaya takma. Bak ben 40 GB fotoğraflarıma fidye virüsü yedim şifrelendi ilk gün çok fazla ağladım. Ama artık ağlamıyorum. O günden beri bende böyleyim. Bence kafana çok takma benden tavsiye. Yoksa, bilgisayar kullanamayacak hale gelirsin ben 2 gün kullanmadım korkudan. Sonradan oturdum, Kaspersky kurdum sosyal sağ olsun. O günden beri korkum azalmaya başladı. Bence böyle olma. Hele fotoğraflarınız falan yoksa aile durumu olarak hiç korkma.

Arkadaşlar hiç iyi değilim bu sorun gittikçe çoğalıyor. Sürekli bilgisayarım hakkında endişe ediyorum, kafamdan çıkmıyor. Adeta musallat oldu.
Her Allah'ın günü bilgisayarıma format atıyorum, sürekli virüs korkusu var o kadar ileriye gidiyor ki artık psikolojik sorun olmaya başladı.
Bu gün flashımı biçimlendirip bilgisayarı sıfırlıyıp yeni bir önyüklemeli USB oluşturdum sonra sıfırladığım zaman eski flash diskimi taktım içinde bir işletim sistemi vardı.

O flashı kişisel verilerimi yedekledim, sonra format USB'sini taktım şimdi o virüs mü kaptı çok kafama takılıyor.
Boşver senin canın kıymetli mi?

Arkadaşlar hiç iyi değilim bu sorun gittikçe çoğalıyor. Sürekli bilgisayarım hakkında endişe ediyorum, kafamdan çıkmıyor. Adeta musallat oldu.
Her Allah'ın günü bilgisayarıma format atıyorum, sürekli virüs korkusu var o kadar ileriye gidiyor ki artık pisikolojik sorun olmaya başladı.
Bugün flashımı biçimlendirip bilgisayarı sıfırlıyıp yeni bir önyüklemeli USB oluşturdum sonra sıfırladığım zaman eski flash diskimi takıtım içinde bir işletim sistemi vardı.

O flashı kişisel verilerimiyedekledim, sonra format USB'sini taktım şimdi o virüs mü kaptı çok kafama takılıyor.

Hocam sakınan göze çöp batar diye bir laf var. Hiç kasmayın kendinizi sonuçta Allah korusun ölüm değil çaresi bulunmasın. O kadar virüs programsız Windows kullanıcısı var. Oyunlarınızın keyfini çıkartmaya bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı