Bilgisayara virüssüz dosya aktarımı nasıl yapılır?

cansrsk

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba,

Kendime yeni bir bilgisayar aldım ve Torrent'lerle programlar, oyunlar vb. dosyalar indirmeyi düşünmüyorum açıkçası SSD'de yer edinebilecek virüslerin önüne geçmek için. Eski bilgisayarımda, SD kartımda ve USB flash belleğimde olan videolarımı, dosyalarımı bu bilgisayara virüs varsa virüssüz bir şekilde aktarmak istiyorum, bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? GoPro'mdaki görüntüleri bile belki SD karta eski bilgisayardan virüs bulaşmıştır diye bilgisayarıma GoPro'yu bilgisayarıma bağlayıp o görüntüleri alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Kendime yeni bir bilgisayar aldım ve Torrent'lerle programlar, oyunlar vb. dosyalar indirmeyi düşünmüyorum açıkçası SSD'de yer edinebilecek virüslerin önüne geçmek için. Eski bilgisayarımda, SD kartımda ve USB flash belleğimde olan videolarımı, dosyalarımı bu bilgisayara virüs varsa virüssüz bir şekilde aktarmak istiyorum, bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Gopro'mdaki görüntüleri bile belki SD karta eski bilgisayardan virüs bulaşmıştır diye bilgisayarıma Gopro'yu bilgisayarıma bağlayıp o görüntüleri alamıyorum.

PC'den GO Pro'ya nasıl virus bulassin? İkisi ayni islemci mimarisini kullanmiyor.

Eski bilgisayar halen mevcut ise o bilgisayar üzerinden kontrol et. Ayrıca pek sorun olacağını sanmıyorum dert edecek bir konu değil bana kalırsa. Sadece eğer bilinçsiz olarak her siteden indirdiysen ve bilgisayar da anormal bir performans düşüşleri hataları oluşmaya başladıysa evet hak verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı