Bilgisayara Yeni İşletim Sistemi Yükleme Sırasındaki Aşamalar

ddenizz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Bir gün Windows 8'e illaki geçeceğim. Herkes konuşuyor harika; biliyorum harika olduğunu hatta deneyimini tattım. Fakat benim bilgisayarımda bir çok oyun ve program var. Bu oyun ve programlar silinirse 2-3 yıllık her şey gidecek. Oyunları ve programları indirmek bir sorun zaten. Benim hem Steam'de hemde Steam haricinde orijinal oyunlarım var. Aynı zamanda korsan oyunlarım var. Korsan oyunlarında bir çoğunda virüs var. 1 yıl boyunca kullandığım Norton AntiVirüs bir çok virüs buldu. Bunların çoğuda oyunların içinde buluna dosyalarda. Temiz kurulum yapayım diye düşünüyorum hemde ileride bir sorun çıkartmaz. Asıl sorum ben bazı programları eski harddiskime yüklemek istiyorum. Fakat belki sorun çıkartır diye masrafa girmekte istemiyorum. Eski olduğu için belki çalışmayabilir diye düşünüyorum. Eski bilgisayarımdan çıkartım. Bir harddisk kutusu alıp gerekli programlarına içine atmak istiyorum. Bu harddisk sorun çıkartır mı?

Harddisk Markası: Western Digital
Ürün Kodu: WD3200BEVT
Rpm: 5400
Önbellek: 8 MB

Son düzenleyen: Moderatör:
Cikarmaz çalışıyorsa. Ben 10 yil once alınmış bilgisayarimdaki 60gb lik harddiski arkadasima vermiştim. Onemli oyunlari oraya atmış formattan sonra direk ordan calistirip oynuyor. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı