Bilgisayarcı beni kazıkladı mı?

647573

Picopat
ASUS TUF Gaming laptop almıştım 1.5 yıl aradan sonra durduk yere hiçbir şey çalışmasa dahi yüksek fan sesi çıkıyordu bir bakıma götüreyim dedim temizleme ve macun için 600 TL istediler şimdi gürültüsüz çalısıyor fakat fan sesi geldiğinde eskisi gibi değil daha değişik fan sesi geliyor sanki bilgisayarın canı çıkmış gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım teşekkürler bilmediğim yere götürdüm google'da baya yıldızı olduğu için güvenmiştim fiyat sormadım biraz aceleci davrandım yani tamamen benim hatam birde malımı baya kötülediler.
Geçmiş olsun. En azından deneyim kazandınız bir dahakine ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Yıldızı çok olması iyi olduğu anlamına gelmiyor. Technopat Youtube kanalı üzerinde detaylı sistem temizleme ve bakım videoları var. İzleyip kendiniz yapabilirsiniz. Geçmiş olsun.

pek anlamıyorum maalesef zaten becerikli değilim ama sormak istedim yine de kendim yapsaydım tahmini maliyeti ne olurdu ? Asus tuf gaming laptop bir de macun marka vs farkı oluyor mu yada macunlar her markalar için mi geçerli ?

Pek anlamıyorum maalesef zaten becerikli değilim ama sormak istedim yine de kendim yapsaydım tahmini maliyeti ne olurdu? ASUS TUF Gaming laptop bir de macun marka vs farkı oluyor mu ya da macunlar her markalar için mi geçerli?

Modele göre macun değişmez, 100 TL'ye macun alıp tepe tepe başka bakımlarda da kullanırdın. Fazla kazıklamışlar.

Malının nesini kötülediler terbiyesizliğe bak.
hocam bilgisayarı çok pis kullandığımı bu şekilde kullanıyorsan 6 ay da bir getir dediler ve 1 ay daha getirmezsen yanarmış dediler. Oysaki kozmetik olarak çok iyi durumda bilgisayarım ama iç olarak doğru olabilir çünkü hiç açmadım temizlemedim çünkü bilmiyorum.

Hocam bilgisayarı çok pis kullandığımı bu şekilde kullanıyorsan 6 ay da bir getir dediler ve 1 ay daha getirmezsen yanarmış dediler. Oysaki kozmetik olarak çok iyi durumda bilgisayarım ama iç olarak doğru olabilir çünkü hiç açmadım temizlemedim çünkü bilmiyorum.

Hocam para kazanmak için gözünü korkutmaya seni sürekli müşteri yapmaya çalışıyor.

Geri
Yukarı