Bilgisayarcı parça çalabilir mi?

Laptop markanıza göre SSD için sadece 1 vida sökmeniz yetebilir. Laptoptan çalsa çalsa RAM çalar, onun da özelliklerini yazın, teslim alırken kontrol edin aynı ise sıkıntı yok.

Alacağım SSD'yi taktırmak için götüreceğim. Kendim takmak istemiyorum açıkçası basit bir oyuncağın bile içini açtıktan sonra bozabilen ben bir de laptopumu bozmak istemiyorum. Soracağım şu bahsettiğim şu ki bu bilgisayarcı şehirdeki otellerden ve meşhur yemek tesislerinden referanslı ve arkadaşın da tanıdığı bir yer. Sizce sıkıntı çıkar mı?(Aksaray'da yaşayan arkadaşlar varsa bahsettiğim bilgisayarcı Nokta bilgisayar.)
Cihazım laptop bu arada.
M2 SSD ise kendiniz takabilirsiniz bence zor bir işlem değil.

Alacağım SSD'yi taktırmak için götüreceğim. Kendim takmak istemiyorum açıkçası basit bir oyuncağın bile içini açtıktan sonra bozabilen ben bir de laptopumu bozmak istemiyorum. Soracağım şu bahsettiğim şu ki bu bilgisayarcı şehirdeki otellerden ve meşhur yemek tesislerinden referanslı ve arkadaşın da tanıdığı bir yer. Sizce sıkıntı çıkar mı?(Aksaray'da yaşayan arkadaşlar varsa bahsettiğim bilgisayarcı Nokta bilgisayar.)
Cihazım laptop bu arada.
Bilgisayar hakkında bilgili olduğunuzu gösterin, bahsedin ki çaldığında sizin farkedeceğinizi anlasın.

Alacağım SSD'yi taktırmak için götüreceğim. Kendim takmak istemiyorum açıkçası basit bir oyuncağın bile içini açtıktan sonra bozabilen ben bir de laptopumu bozmak istemiyorum. Soracağım şu bahsettiğim şu ki bu bilgisayarcı şehirdeki otellerden ve meşhur yemek tesislerinden referanslı ve arkadaşın da tanıdığı bir yer. Sizce sıkıntı çıkar mı?(Aksaray'da yaşayan arkadaşlar varsa bahsettiğim bilgisayarcı nokta bilgisayar.)
Cihazım laptop bu arada.

Küçükken vermiştik bir format için PC'ye üstün zeka adam 50 liralık ekran kartını çalmış bende o zamanlar bilmiyorum kaç sene termal macunsuz işlemcinin GPU'su ile oyun oynamışım.
Bir oyun yüklesin diye bir bilgisayarcıya daha vermiştim adam RAM'lardan biri sökmüş.
Yanında durun hocam işlemi yaparken pek de özenle bakacaklarını sanmıyorum.

Adamın başında beklemen en iyisi olacaktır. Adamı parça çıkarırken görürsen şu anda ne yapıyorsunuz diye sor adam afallarsa veya saçma bir sebep söylerse bilgisayarı al ve eğer adam başında beklemenden rahatsız oluyorsa adamdan uzaklaş.

Peki hocam önümde yapsa eyvallah da adam aldı içeri götürdü gözümün önünde yapmaları için ne diyebilirim?

5-10 sene önce 3 DVD/CD-RW 'mi ve çalışan hdd'mi çalmışlardı. Aslında onlar da bizim gibi biri. Yani basit işler yapıyorlar.

Alacağım SSD'yi taktırmak için götüreceğim. Kendim takmak istemiyorum açıkçası basit bir oyuncağın bile içini açtıktan sonra bozabilen ben bir de laptopumu bozmak istemiyorum. Soracağım şu bahsettiğim şu ki bu bilgisayarcı şehirdeki otellerden ve meşhur yemek tesislerinden referanslı ve arkadaşın da tanıdığı bir yer. Sizce sıkıntı çıkar mı?(Aksaray'da yaşayan arkadaşlar varsa bahsettiğim bilgisayarcı nokta bilgisayar.)
Cihazım laptop bu arada.

Sonradan pişman olmamak için kesinlikle işlem yapılırken bilgisayarın yanında durmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı