Bilgisayarcı parça çalmış olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum RAM'lerinizde sağlam bende de öyle gözüküyor 16 GB RAM var ama kullanılabilir bende de düşük o anki boş RAM miktarı galiba takmayın kafanıza rahat olun.

Merhaba. Anakart ve işlemcim doğru fakat ekran kartım ve RAM'larımda sıkıntı mı var, bakar mısınız? Görselleri yükledim. Ekran kartım aşağıda, link bıraktım. O VRAM'ı 6 GB fakat 5992MB olarak görünüyor. İçinden bir şey mi çaldı yoksa halihazırda mı böyle geldi?
2. olarak. RAM'larım fiziksel RAM bilmem ne diyor/ 16 GB RAM'ım var/ bir şeyler mi çaldı, bir kontrol eder misiniz?
ASUS GeForce TUF3 GTX1660 SUPER O6G GAMING 6GB DDR6 192Bit Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Eki Görüntüle 1403092

Eki Görüntüle 1403091
Bende de bir bilgisayarcı çalmıştı küçük olduğumdan anlamamıştım ailemde anlamamıştı 6 GB olan bilgisayarı 2GB ram ile kullanmaya mahkum kaldım ve çoğu oyunu oynatmıyan orjinal Windows 10 bile kullandırmayan bir PC oldu gitti.

@Silinen üye çalınan bir şey yok. Her şey normal. Hiçbir zaman 6 GB olarak gözükmez zaten. 1-2MB farktan bir şey olmaz herkeste öyle gözüküyor. Arkadaşın ekran kartının fotoğrafını isteyeceğinize kendi ekran kartınızın modelini internete girip görsellerden açıp bakabilirsiniz. Ekran kartından parça çalınmış olsa dışına bakarak zaten anlayamazsınız kaldı ki mümkün değil. Hem kim ekran kartından VRAM çalar kulağa bile saçma geliyor. Çalsa çalsa RAM çalar o da görsellere bakınca normal gözüküyor.

Niye bu kadar panik yaptınız anlam veremedim üstte bir arkadaş yazmış sinir krizi geçiriyordum okurken diye aynısını yaşıyordum az daha. Hatta bir an troll olduğundan o kadar emindim ki mizah ve eğlence kategorisine taşınsın önerisi yapacaktım.

@Silinen üye çalınan bir şey yok. Her şey normal. Hiçbir zaman 6 GB olarak gözükmez zaten. 1-2MB farktan bir şey olmaz herkeste öyle gözüküyor. Arkadaşın ekran kartının fotoğrafını isteyeceğinize kendi ekran kartınızın modelini internete girip görsellerden açıp bakabilirsiniz. Ekran kartından parça çalınmış olsa dışına bakarak zaten anlayamazsınız kaldı ki mümkün değil. Hem kim ekran kartından VRAM çalar kulağa bile saçma geliyor. Çalsa çalsa RAM çalar o da görsellere bakınca normal gözüküyor.

Niye bu kadar panik yaptınız anlam veremedim üstte bir arkadaş yazmış sinir krizi geçiriyordum okurken diye aynısını yaşıyordum az daha. Hatta bir an troll olduğundan o kadar emindim ki mizah ve eğlence kategorisine taşınsın önerisi yapacaktım.

Bu konular gibi başka konular daha vardi meğerse oda bu arkadaşmış. Adama kanatlarla atmamiza rağmen ikna olmuyor. Bir sürü kullanıcıyı etiketleyip soruyor gene tatmin olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı