Bilgisayarcı sistem montajına 150 TL istiyor

Kimseyle muhattap olmadan işinizi görün. Aksi taktirde 150 TL'yi gözden çıkarın.
Tanımadığınız insanları da bilgisayarınızı toplama bahanesiyle evinize falan çağırmayın.
Sisteminiz ileriki dönemlerde de bakım falan istiyecektir. Eğer ki öğrenirseniz, bu tür durumlara da kendiniz müdahale edebilirsiniz.

Arkadaşlar, teyzem adama sanırsam bizden habersiz her şey olsun demiş. Yani Windows kurulu fiyat da olabilir bu. Adamla iletişime geçmeye çalışacağım. Ayrıca her ne kadar ailemi ikna etmeye çalışsam da biz toplayamayız, bilgisayarcı yapsın diyorlar :( Windows kurmasını istemeyeceğim. Windows'u ben kurarım. Gelişmeler olursa buraya yazarım, takipte kalabilirsiniz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, teyzem adama sanırsam bizden habersiz her şey olsun demiş. Yani Windows kurulu fiyat da olabilir bu. Adamla iletişime geçmeye çalışacağım. Ayrıca her ne kadar ailemi ikna etmeye çalışsam da biz toplayamayız, bilgisayarcı yapsın diyorlar :( Windows kurmasını istemeyeceğim. Windows'u ben kurarım. Gelişmeler olursa buraya yazarım, takipte kalabilirsiniz.
Ailenin parası bolsa bırak toplatsınlar yaslan arkana gitsin.

Hocam parçalara dikkat edin de bilgisayarcı çalmasın aman.

Hocam parçalara dikkat edin de bilgisayarcı çalmasın aman.
Montajı yaparken yanında duracağım, kendi aldığım parçaları taktıracağım.

Evet arkadaşlar, başka bir bilgisayarcıyla daha konuştuk dün, o da 200 TL istedi. Anlamıyorum yani Windows dahil fiyat mı bu? Windows lisansı falan da mı aldın mübarek bu fiyat fazla değil mi? Bu fiyata 8 GB RAM var yahu. Adamın yanına gidip soracağız Windows dahil fiyat mı bu, Windows dahil olmasın diye. Benim hayalimdeki şey ailecek video izleye izleye sistem toplamaktı. Bunu ben de çok isterim, lakin ailem izin vermiyor.

Son düzenleme:
Montajı yaparken yanında duracağım, kendi aldığım parçaları taktıracağım.

Evet arkadaşlar, başka bir bilgisayarcıyla daha konuştuk dün, o da 200 TL istedi. Anlamıyorum yani Windows dahil fiyat mı bu? Windows lisansı falan da mı aldın mübarek bu fiyat fazla değil mi? Bu fiyata 8 GB RAM var yahu. Adamın yanına gidip soracağız Windows dahil fiyat mı bu, Windows dahil olmasın diye. Benim hayalimdeki şey ailecek video izleye izleye sistem toplamaktı. Bunu ben de çok isterim, lakin ailem izin vermiyor.

Hocam benim gittiğim bilgisayarcı sadece montaj için 125 TL istedi. Artık bu tarz fiyatlar normalleşiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı