Bilgisayarcıdan nasıl ethnernet kablosu alınmalı?

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben internete Wi-Fi olarak bağlanamıyorum ve bir Ethernet kablosu aldım çalışmadı eskiydi abim o bozuk dedi. Yenisini alacağım ama nasıl bir Ethernet kablosu almalıyım bilmiyorum ve bilgisayarcıdan alınan Ethernet kablosu güvenli midir?

Arkadaşlar ben internete Wi-Fi olarak bağlanamıyorum ve bir Ethernet kablosu aldım çalışmadı eskiydi abim o bozuk dedi. Yenisini alacağım ama nasıl bir Ethernet kablosu almalıyım bilmiyorum ve bilgisayarcıdan alınan Ethernet kablosu güvenli midir?

CAT6 kablo alacağını söyle kaç metreyse ona göre verirler.

Şu zamana kadar mahalle bilgisayarcılarından düzgün bir şey görmedim. Amazon'da hızlıca sipariş verebilirsiniz. CAT6 kablo işinizi görür.

Bütçe ve internet hızın nedir? CAT 6 her türlü işini görecektir. Amazon'dan alırsan mahalle bilgisayarcısından daha ucuz ve daha kaliteli gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı