Bilgisayarcılar ne kadar güvenilir?

Neden bıraktınız ki toplayıp? Geldiğinde parçaların eksiksiz olduğundan emin olun. Değişik veya eksik parça varsa gidin alın. Bu tarz bilgisayarcıların hiçbirine güvenmem.

Sistemimin 7 tane videosunu çektim eğer değişmiş bir parça görürsem hallederim. Sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşin şakası bir yana ne kadar büyük olsa da ben güvenmezdim. Ne olur ne olmaz siz yinede onlardan almadan önce parçalarınızı kontrol edin.

Şöyle diyeyim bilgisayarı verdik bozuk HDD'yi çıkardılar daha kötüsünü taktılar. Tamir edildi diye vermişlerdi. Birebir tanımadığınız yerden başka bir yere güvenmeyin.

Böyle bir yere emanet ettik sistemi: Giscom Bilgisayar
Büyük bir yer, ama yine de bilgisayarcılara güvenmek doğru mu?
Sistemi topladık adamlara bıraktık.
Casper'ın şubesine götürüyorum gerekirse. Hem bilgisayarın Casper olmasına da gerek yok. İşlerini iyi yapıyorlar, ama %95'ine güven olmaz.

Bilgisayarcılara hiç güvenmiyorum. İşini iyi yapan ve dürüst olanları da vardı illa ki onları ayrı tutuyorum. Fakat benim karşılaştığım bütün bilgisayarcılar insanları enayi yerine koyup kazıklamaya çalışanlar olmuştur. Sırf o tarz bilgisayarcılar sayesinde bilgisayar konusunda kendi çapımda bilgilendim diyebilirim. :D Çevremdeki insanlar bilgisayar işlerini genelde bana sorar oldu artık. Bende mi bilgisayarcı açsam acaba diye düşünmüyor değilim. :D Yıllar önce kullandığım dizüstü bilgisayarımın fanı bozulmuştu. Götürdüm bilgisayarcıya kaça yaparsın diye sormuştum. 150 TL dedi. O fiyatı vermesiyle çıkmam bir oldu. 30 TL'ye internetten fanı alıp kendi takmıştım. O zamanlar neredeyse hiç bilgim olmadığı halde.

Böyle bir yere emanet ettik sistemi: Giscom Bilgisayar
Büyük bir yer, ama yine de bilgisayarcılara güvenmek doğru mu?
Sistemi topladık adamlara bıraktık.
Kendiniz de toplayabilirdiniz aslında. Artık internet üzerinde birçok videolu anlatım kaynaklar mevcut. İlk başta zor gibi gelse de yaptığınız vakit alışıyorsunuz. Elinizde biraz tornavida tutmaya ve bu tarz işlere yatkınsa pek zorluk çekmezdiniz. Ama neyse olan olmuş. Sistemi almaya gittiğiniz vakit iyice kontrol edin.

Kendiniz de toplayabilirdiniz aslında. Artık internet üzerinde birçok videolu anlatım kaynaklar mevcut. İlk başta zor gibi gelse de yaptığınız vakit alışıyorsunuz. Elinizde biraz tornavida tutmaya ve bu tarz işlere yatkınsa pek zorluk çekmezdiniz.

Biliyorum ama PC'yi ben değil babam alıyor.
Hem bilgisayarın Casper olmasına da gerek yok.

Yok artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı