Bilgisayarcılar parça çalar mı?

Eskiden PC bozulmuştu mahalle bilgisayarcısına götürmüştük (ilkokuldum bilgim yoktu.) Ondan sonra ertesi gün adam gelin teslim alın dedi sonra eve getirdik kasayı falan Left 4 Dead 1 kurmuştum CD ile bir açayım dedim açılmıyor oyun böyle Windows falan kasıyor ağır çalışıyor meğer adam 4 GB RAM'i çalmış yerine tek slot 512 MB takmış bir de "yanlışlıkla taktım" diyordu. 😂

1653824724509.png

Bu bilgisayarcı güvenilrimi.

Bu devirde her şey olur aman diyeyim kartınızın bilgisayarın yanından ayrılmayın güvenilir yerlerde tamir ettirin her şeyi yapar bunlar işlemci çalar isim değiştirir o kadar yani.
İyi ki bilgisayardan anlıyorum. Babamın güvendiği ama Hadron ve Platoon PSU satan bilgisayarcıdan özellikle uzak tutuyorum. 5-10 dakika süren format işlemi için para alan bir yere güven olmaz.
Yaptırabilirsin ama bilgisayarın başında dur, sıvı soğutmadan başka bir şeye dokunursa adama çök.

İyi ki bilgisayardan anlıyorum. Babamın güvendiği ama Hadron ve platoon PSU satan bilgisayarcıdan özellikle uzak tutuyorum. 5-10 dakika süren format işlemi için para alan bir yere güven olmaz.

Yaptırabilirsin ama bilgisayarın başında dur, sıvı soğutmadan başka bir şeye dokunursa adama çök.

Öyle bir imkan yok maalesesef.
@BadGamer burada bilgisayarımı yaptırdım güvenli midir diye soruyorum şimdi içinden parça çalmışlar mıdır diye korkuyorum çalıp çalmadıklarını nasıl öğrenebilirim?
@Assecreed

Öyle bir imkan yok maalesesef.
@BadGamer burada bilgisayarımı yaptırdım güvenli midir diye soruyorum şimdi içinden parça çalmışlar mıdır diye korkuyorum çalıp çalmadıklarını nasıl öğrenebilirim?
@Assecreed
Ekran kartın neydi? DXDIAG kısmından değiştirilip değiştirilmediğini öğrenebilirsin. Hakkında kısmından RAM ve işlemciye de bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı