Bilgisayarcılara güvenilir mi?

Yalnız O, sökülüp takılabilen bir şey değil. Siz konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, "kimi neye göre suçluyorsunuz?" noktasına da gidilebilir.

Aldanmamak istiyorsanız, öğrenmek elzemdir.

Başımızdan böyle bir durum geçti ve gerçek şu ki adamlar lisans anahtarını çaldılar.

Benim suçladığım insan ise o ASUS K53SV laptopa formatı atan ve bu kabahati yapan kendini bilgisayarcı sanan şahsiyet.

Aynı durumu başka insanların yaşamasını istemem ayrıca.

Ortaokul lise yıllarında ise format atmayı RAM ve SSD söküp takmayı bolca deneyip tecrübe etmiştim.

Son düzenleme:
Başımızdan böyle bir durum geçti ve gerçek şu ki adamlar lisans anahtarını çaldılar.

Sadece format atmayı ve sistem kurmayı öğrenseydiniz, bunu engelleyebilirdiniz. Lisans anahtarı ve sistem kurulum dosyaları, diskin kurtarma bölümünde durabilmekte hatta anakart ile de ilişkilendirilebilmektedir. Belki de o disk bölümünü silmeden, format atmış da olabilirler ve siz bunun da farkında olmayabilirsiniz.

Başlığa göre cevap vereceğim; herhalde en güvenmedigim meslek grubu bilgisayarcılar, ardından da telefoncular geliyor.

Rezil iş yapmaları yanı sıra aşırı kazık fiyata yapmaları da ne kadar karakterli olduklarını gösteriyor 🙂

Ben şahsen gitmezdim her işimi kendim görüyorum. Zaten teknoloji gelişmiş internete yazıyorsun her şey çıkıyor. Video izleye izleye kasa topladım sorunda olmadı. Bence kendin yapsan daha iyi olur 1 kere bilgisayarcıya gitmedim onu çalar mı ona bir şey yapar mı diye

Geri
Yukarı