Bilgisayarcıya format attırılır mı?

Ailem yine anlamaz, adamlar anlasa zaten bana salarlardı.

15.
Pek güvenemediler demek ki. Ben o yaştayken lisenin bilgisayarlarını topluyordum. İlk zaman bizimkiler sen ne anlarsın falan dediler ama dirayetli olunca söylemlerinden vazgeçtiler. Şimdi ise elektronik işleri hep bana yaptırırlar.

Bu arada temiz kurulum öneririm arkadaşların bahsettiği gibi.

Dostum kendin silsen bile kalacak. Bilgisayarına kendin atman gerekli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoları izle.​

Pek güvenemediler demek ki. Ben o yaştayken lisenin bilgisayarlarını topluyordum. İlk zaman bizimkiler sen ne anlarsın falan dediler ama dirayetli olunca söylemlerinden vazgeçtiler. Şimdi ise elektronik işleri hep bana yaptırırlar.

Bu arada temiz kurulum öneririm arkadaşların bahsettiği gibi.
Bir rehber gördüm, onu uygulayacağım. Yarın yine gelirse aileme anlatırım.

Windows 10 kullanıyorsanız ayarlarda bilgisayarı sıfırlama seçeneği mevcut, tek tıkla hiçbir işlem uygulamadan format atmanız mümkün. Ailenize durumdan bahsedin, izin vereceklerini düşünüyorum.

Öyle yapınca oluyor mu Hocam? Oluyorsa ederim ikna.
Ben elimde USB yokken yapmıştım, o zaman internetten ISO yükleme yoktu kurulu olan sistemi topladığından saatler sürüyordu kurulumu ancak sorunsuzdu. Şimdi internetten sıfırlama desteği gelmiş hızlı bir şekilde USB'den kurulum yapar gibi sıfırlarsınız.

USB flash bellek almak format attırmaktan daha ucuz. Yani mantıklı bir yanı yok.

Geri
Yukarı