Bilgisayarda arada sırada komut istemi açılıp kapanıyor

Akball

Femtopat
Daha fazla  
Bazen gezinirken, oyun oynarken arada sırada komut istemi açılıp kapanıyor. Bunun bir virüsle ya da sıkıntıyla alakası olabilir mi?

Bazen gezinirken, oyun oynarken arada sırada komut istemi açılıp kapanıyor. Bunun bir virüsle ya da sıkıntıyla alakası olabilir mi?

Bilgisayarım Windows 11 bu arada.

Herhangi bir virüsten kaynaklanmasına gerek yok Windows'un bir bugu galiba bu bazı hizmetleri başlatmaya ya da yürütmeye çalışırken açılıp kapanıyor komut istemi anlık. Niye böyle yapıyor ve bunu çok uzun süredir nasıl olur da çözemediler merak ediyorum ama ben Windows kullanırken bana da oluyordu arada. Windows 10 ve 11'de.

Herhangi bir virüsten kaynaklanmasına gerek yok Windows'un bir bugu galiba bu bazı hizmetleri başlatmaya ya da yürütmeye çalışırken açılıp kapanıyor komut istemi anlık. Niye böyle yapıyor ve bunu çok uzun süredir nasıl olur da çözemediler merak ediyorum ama ben Windows kullanırken bana da oluyordu arada. Windows 10 ve 11'de.

Bir arkadaş da demişti bir şey olmaz yine de sorayım dedim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim. Bir şey olmaz bence de korkacak bir şey yok eğer bilgisayarın performanslı çalışmasını engelleyen anormal bir durum hissetmiyorsan virüsten korkmana gerek yok Windows bugudur.

Hocam bugün bir siteye attı McAfee engelledi CMD açıldı sonra bir siteye attı ben şüphelenmeye başladım.

Geri
Yukarı