Çözüldü Bilgisayarda art arda CMD açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Büyük ihtimalle ekran kartı sürücünüz kendini başlatırken oluyor. Ama bundan emin olamayız başka hizmetler de olabilir. Malwarebytes ile tarama yapmanız yeterli.
Hocam antivirüs bir sebep olamaz diye düşünmekteyim. Temiz kurulumun çözmemesi garip saçma gelecek ama BIOS'a CMOS sıfırlama işlemi uygulayıp RAM veya benzer parçaları sök tak işlemi uygulayabilir misiniz?

Hocam laptop kullanıyorum.

Gene yapabilirsiniz o zaman bir şey çıkmazsa servis vesairedir dert etmeyin.

Tamam hocam.

Laptopdada aynı işlemler yapılabilir en azından BIOS pilini çıkart tak. Ama istemiyorsan sorunun çözülemeyecek sanırım mantıklı başka sebep yok.

Hocam parçalarla pek ilgim yok ondan bilmiyorum virüs taraması yapıyorum. Zaten hep olmuyor virüs yoksa uygulamadan falandır diye düşünüyorum.

Steam veya Discord veya antivirüsten olabilir diyorlar. Bende üçü de var. Virüs çıkmazsa bir sorun olur mu?

Hocam parçalarla pek ilgim yok ondan bilmiyorum virüs taraması yapıyorum. Zaten hep olmuyor virüs yoksa uygulamadan falandır diye düşünüyorum.

Steam veya Discord veya antivirüsten olabilir diyorlar. Bende üçü de var. Virüs çıkmazsa bir sorun olur mu?
Sistem parçaları baştan tanırsa düzelebir diye düşünmüştüm ama uğraşmıyosanız tamam. Discord steam ve antivirüs heispini kullanıyorum bende olmuyor.

Geri
Yukarı