Bilgisayarda beyaz renkte kareler çıkıyor

Brennan0

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarımda son 3 gündür beyaz renkte kareler çıkıyor. YouTube'da olsun, Google da vs. vs. Sizce ne olmuş olabilir yanıt verirseniz sevinirim.

Sürekli çıkıyor ve bazen gitmiyor. Mouse ile tıklayınca üstüne gidiyor. İlk başta virüs falan zannettim fakat değil galiba bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-04-15 185225.png
    Ekran görüntüsü 2022-04-15 185225.png
    129,9 KB · Görüntüleme: 63
Merhabalar, bilgisayarımda son 3 gündür beyaz renkte kareler çıkıyor. YouTube'da olsun, Google da vs. vs. Sizce ne olmuş olabilir yanıt verirseniz sevinirim.

Sürekli çıkıyor ve bazen gitmiyor. Mouse ile tıklayınca üstüne gidiyor. İlk başta virüs falan zannettim fakat değil galiba bilmiyorum.
Tam da ben de böyle konu açacaktım :D Gerçi bende videoda asla çıkmıyor gezinirken falan çıkıyor. O yüzden ayrı konu açmam gerekiyor sanırım

Ya bendede video izlerken çıkıyor genelde arka planda LoL açıkken oluyor bunun bir çözümü varmı, birde sadece bende oluyor sanıyordum.

Bende de genelde Twitch'teyken chatte siyah siyah kareler çıkıyor. Ekran kartımın sürücüsünü DDU ile kaldırdığıma düzeliyor fakat ekran kartımı tekrar son sürüme güncellersem yine kareler çıkmaya başlıyor. Sizde isterseniz DDU ile ekran kartınızın sürücüsünü kaldırmayı deneyin.

Son 2 haftada bu konulardan sürekli açılıyor. Chrome kaynaklı bir sorundu yanlış hatırlamıyorsam. Edge kullanıyorum, böyle bir sorun yok.
Bende hiç böyle değildi son 3 gündür böyle bilgisayarımıda 2.5 ay önce falan topladım.Bunu yazarken bile hala çıkıyor.
Ya bendede video izlerken çıkıyor genelde arka planda LoL açıkken oluyor bunun bir çözümü varmı, birde sadece bende oluyor sanıyordum.
Bende de sadece video izlerken çıkıyor.

Geri
Yukarı