Bilgisayarda bilinmeyen diskler var

storm51

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ne oluyor bilgisayarımdaki bu diskler neyin nesi? Benim sadece C: Diskim vardı 476 GB. Peki bu 128 GB 10 GB 2 GB gibi bir sürü depolama alanı var bilgisayarda. Sadece 1 tane SSD takılı. Bu nasıl olabiliyor? C diskini bölmedim kesinlikle, yardım edin.

Diskler .png

Allah Allah çok garip ben ilk defa bu sorunu görüyorum abi bence sende bir virüs var ve tespit etmeyen virüstür. VirusTotal sitesi gir programlar ve uygulamalar dosyalar tarat belki bir virüs vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın silme Windows kurtarma için diski ayırıyor. Windows'u silmeden format atma yarıyor. Windows olan her bilgisayarda var. Virüs vb. değil. Normalde diskler gözükmez diskler görünür yapmışsın. Bırak kalsın.

Sakın silme Windows kurtarma için diski ayırıyor. Windows'u silmeden format atma yarıyor. Windows olan her bilgisayarda var. Virüs vb. değil. Normalde diskler gözükmez diskler görünür yapmışsın. Bırak kalsın.

Bak ben bilmiyordum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ne oluyor bilgisayarımdaki bu diskler neyin nesi? Benim sadece C: Diskim vardı 476 GB. Peki bu 128 GB 10 GB 2 GB gibi bir sürü depolama alanı var bilgisayarda. Sadece 1 tane SSD takılı. Bu nasıl olabiliyor? C diskini bölmedim kesinlikle, yardım edin.

Eki Görüntüle 2100515

Hocam fotoğraftaki sol aşağıdaki wall+aim hack klasörden anlaşılacağı üzere hile yüklerken RAT yemişsiniz temiz format atın.

Bilgisayarınıza biz virüs taraması yapabilir misiniz? Bende de var ancak bende olanların 1'i 100 MB, diğeri 500 MB. Ayrıca kurtarma bölümü olarak geçiyor. Üstelik 2 tane var.

Yeni konular

Geri
Yukarı