Bilgisayarda bir türlü değişmeyen dosya ismi

isim yok .P

Decapat
Daha fazla  
1664459814862.png

Şöyle bir klasör var Android Studio kuracağım her şey bunun içine kuruluyor ASCII olmadığı için kurdurmuyor. Nereden bakarsam hangi yolu denersem deneyeyim yok değişmiyor nasıl değiştirebilirim?

alıntıdır:
Kayıt Defteri penceresinde(yönetici olarak çalıştırın) HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList
ProfileList klasörünü genişlettikten sonra sol taraftaki klasörlerden değiştirmek istediğiniz kullanıcıya ait olanı sağ taraftan bakarak bulun,
Değiştireceğiniz klasörü bulduktan sonra ProfileImagePath kısmına çift tıklayın ve açılan yerde Değer Verisi kısmına C:\Users kısmına zarar vermeden sadece eski ismi silip yeni ismi yazın. daha sonra restart atın

Alıntıdır:
Kayıt defteri penceresinde(yönetici olarak çalıştırın) HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList
Profilelist klasörünü genişlettikten sonra sol taraftaki klasörlerden değiştirmek istediğiniz kullanıcıya ait olanı sağ taraftan bakarak bulun,
Değiştireceğiniz klasörü bulduktan sonra profileımagepath kısmına çift tıklayın ve açılan yerde değer verisi kısmına C:\users kısmına zarar vermeden sadece eski ismi silip yeni ismi yazın. Daha sonra restart atın.

Kullanıcıyı nasıl bulacağım hangisinin olduğunu anlayacak isim yok.

Yapmak istediğim şey şunun gibi ismi değiştirebilmek o i sıkıntı çıkarıyor.

Dosya Ekleri

• unkno.png
    unkno.png
    29,2 KB · Görüntüleme: 13
  • zort.png
    zort.png
    51,3 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Users klasörleri kullanıcı adı ile oluşturuluyor. Kullanıcı adı belirlerken dikkat et. Direkt olarak değiştirmen zor. Dediğim yöntemi denedin mi?
Ayrıca programın kurulum yönergelerini değiştiremiyor musun? C: Yerine D: Gibi.

Users klasörleri kullanıcı adı ile oluşturuluyor. Kullanıcı adı belirlerken dikkat et. Direkt olarak değiştirmen zor. Dediğim yöntemi denedin mi?
Ayrıca programın kurulum yönergelerini değiştiremiyor musun? C: Yerine D: Gibi.

Bu kullanıcı Windows'u kurduğumuzdan beri var olan bir kullanıcı klasörü ben adlandırmadım yani ve söylediğin şeyi daha önceden denedim admin klasörü orada gözükmüyor.

Geri
Yukarı