Bilgisayarda biri izinsiz konuştu

Emirhan03

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Twitch'te yayın izlerken aniden bir ses gelmeye başladı, saat gece 1'di. Saat geç olmadı mı, ne yapıyorsun burada falan dedi. Önce çok korktum, sonra Opera'yı kapattım ve ses gitti. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlam bir antivirüs indirip internet bağlantını kopartıp tarama yapabilirsin. Sonuçları bana atarsan inceleyebilirim lakin yine de temiz kurulum yapmanı tavsiye ediyorum.

Kulaklık takılı değil bilgisayara. Sesimi duyamaz.
Pardon ama sen anlamıyorsun sanırım. Bu hareketlerin konunun trol olduğunu gösteriyor bana. Sana burada kaç kişi format at diyor sen hala sesimi duyamaz diyorsun. Milisaniyede bir ekran görüntünü alıp girdiğin tüm şifreleri alabilir.

Pardon ama sen anlamıyorsun sanırım. Bu hareketlerin konunun trol olduğunu gösteriyor bana. Sana burada kaç kişi format at diyor sen hala sesimi duyamaz diyorsun. Milisaniyede bir ekran görüntünü alıp girdiğin tüm şifreleri alabilir.

Gece gece Windows'un yüklü olduğu flash bellek i bulamam olmazsa yarın halledeyim.
MBAM ile bir tarama yap bakalım.

İniyor. Acaba ben Wi-Fi üzerinden telefona ses ileten bir uygulama indirmiştim bilgisayara ondan kaynaklı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı