Bilgisayarda Bluetooth sürücüsü tanınmıyor

Tunakoski

Centipat
Makaleler
2
Yer
Çorlu | Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cihaz Adı: Acer Swift 3
İşlemci: AMD Ryzen 3 4300U with Radeon Graphics - 2.70 GHz
Takılı RAM: 8,00 GB
Sistem Türü: 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Edisyon: Windows 10 Pro
Sürüm: 22H2
Ben olayı baştan anlatmak istiyorum.

Yaklaşık 1 ay önce Windows 11'e geçtim. Hiçbir sorunu veya eksiğini görmedim.
Ve 1 aydır Bluetooth'umu rahatlıkla kullanabiliyordum.

Ama bugün bilgisayar Bluetooth sürücüsünü tanımamaya başladı, bu yüzden Bluetooth'umu kullanamıyorum.

İnternet driver mı indirmeliyim yoksa sistem ayarlarında başka bir şey mi yapmalıyım bilemedim.

Not: Son zamanlarda eskisi gibi bilgisayarımı kullanıyordum. Yani özel olarak bir şey yapmadım. Sadece Age of History II indirdim. Onun etkileyeceğini düşünmüyorum.

Ben olayı baştan anlatmak istiyorum.

Yaklaşık 1 ay önce Windows 11'e geçtim. Hiçbir sorunu veya eksiğini görmedim.
Ve 1 aydır Bluetooth'umu rahatlıkla kullanabiliyordum.

Ama bugün bilgisayar Bluetooth sürücüsünü tanımamaya başladı, bu yüzden Bluetooth'umu kullanamıyorum.

İnternet driver mı indirmeliyim yoksa sistem ayarlarında başka bir şey mi yapmalıyım bilemedim.

Not: Son zamanlarda eskisi gibi bilgisayarımı kullanıyordum. Yani özel olarak bir şey yapmadım. Sadece Age of History II indirdim. Onun etkileyeceğini düşünmüyorum.
Eğer intelse driver support uygulamasını indir güncelle.

Eğer intelse driver support uygulamasını indir güncelle.
Tam olarak nereden indirebilirim? Bu konu hakkında pek bir bilgim yok. Intel olması lazım.

Tam olarak nereden indirebilirim? Bu konu hakkında pek bir bilgim yok. Intel olması lazım.
Buradan indirebilirsin ya da googla intel driver support assistan yazıpda indirebilirsin.

Tamamdır. Teşekkürler. Olursa söylerim.
Buradan indirebilirsin ya da googla intel driver support assistan yazıpda indirebilirsin.
Çok teşekkür ederim. Bluetooth döndü. Sağ olun.🤩

Son düzenleme:

Geri
Yukarı