MYsrr74

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın açılış butonunda bastığım zaman bilgisayar çalışıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor. İkinci kez bastığımda ise açılıyor. Fakat ekranda garip şeyler oluyor tamamı. Veya, oluyor sonra açılıyor ekranda resimde gözüken mavi çizgiler oluyor.
Çözünürlükte sorunlar oluyor. Aygıt yöneticisine girdiğimde ekran kartında problem olduğunu bu nedenle Windows tarafından durdurulduğu yazıyor. Driverleri silip tekrar yükledim değişen bir şey olmadı. Bundan bir kaç ay önce MSI GT 630 ekran kartımda da benzer bir sorun yaşanmıştı (ekranda kırmızı pikseller vardı çözünürlük bozuktu) bu nedenle hem monitörümü hemde ekran kartımı değiştirdim. GTS 250 ekran kartı aldım.
Yaklaşık 1 ay sorunsuz kullandım. 1 ayın sonunda bu sorunla karşılaştım.
Monitörümde bir sorun yok bundan eminim çünkü başka bir PC bağladığımda sorunsuz çalışıyor. Yüksek ihtimalle donanımsal bir sorun. En azından hangi parçam arzalı onu öğrensem yeter
(sınır yüzünden ayrıntılı foto ve video atamıyorum yardımcı olmak isteyenlere maille veya başka bi yolla atabilirim).
Teşekkürler...

Dosya Ekleri

• DSC_0055.JPG
    DSC_0055.JPG
    335,9 KB · Görüntüleme: 159
  • DSC_0056.JPG
    DSC_0056.JPG
    316,6 KB · Görüntüleme: 95
  • DSC_0057.JPG
    DSC_0057.JPG
    388 KB · Görüntüleme: 138
  • DSC_0055.JPG
    DSC_0055.JPG
    335,9 KB · Görüntüleme: 89
  • DSC_0057.JPG
    DSC_0057.JPG
    388 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı