Bilgisayarda Donmalar Oluyor

Iskorpitix

Hectopat
Yer
Battlefıeld!
Merhaba, son 1 gündür ara sıra arama bölümü yok oluyor, PC donuyor, YouTube'dan bir video isterken atıp duruyor bazen. Zaman zaman uyarılar geliyor Discord durduruldu adını bilmediğim programlar durduruldu diyor tamam deyip geçiyorum. Virüs olabilir mi? Son zamanlarda biraz karışıklık yaptım da.

Donmalar olurken görev yöneticisinden işlemci,bellek vs kullanım değerlerini atabilirmisiniz. Birde mavi ekran hatası aldınızmı?
Bilmediğim sitelere girdim evet.
Rx 570 Armor
R5 2600
B450 Tomahawk MAx
16 gb DDr 4 RAM
Format atın yada kaspersky, norton gibi güvenlik yazılımları ile tam virüs taraması yapın

donma olduğunda ekran tamamen kararıyor reset atmak zorunda kalıyorum.
Birden mi bu sorun oluştu yoksa arada yaparmıydı çünkü aynı şey başıma geldi işlemci ve bellek kullanımım %99 lara çıktığında banada donmalar vs oluştu. Ama sizinki virüs gibi çünkü herhangi bir x sitesinden kaptıysanız ne kadar bağlantınız varsa hepsini kesin uzantılardan kaldırmayı deneyin yada dediğim gibi güvenlik taraması yapın son çare olarak format atın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı