Bilgisayarda Dualshock 4 V2 nasıl kullanılır

Geoffroy

Hectopat
Selamlar. Bilgisayar için bir gamepad alma düşüncesindeyim ve almışken de Logitech'e Snopy'e ona buna bulaşmadan konsol kollarından birini almayı düşünüyorum. Eğer yanlış bilmiyorsam Xbox one gamepadleri direk olarak herhangi bir ek yazılım istemeden Windows üzerinde kullanılabiliyor ve bir sorun çıkartmıyor dualshocklar ise ek bir yazılım gerektiriyor diye biliyorum. Forumda bilgisayar için dualshock 4 kullanan var mı? Varsa herhangi bir tanıma,uyumsuzluk sorunu yaşadılar mı? Bilgili arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın dualshock alma. Sorun çıkarır sürekli. Tuşlar xboxa göre düzenlenir; ters gelir.
Ben de xbox kolu kullanıyorum. Sen neden dualshıck istedin anlayamadım; xboxun kolu çok daha güzel. Dualshock ayrık bir kol; göze hoş durmuyor.

Sakın dualshock alma. Sorun çıkarır sürekli. Tuşlar xboxa göre düzenlenir; ters gelir.
Ben de xbox kolu kullanıyorum. Sen neden dualshıck istedin anlayamadım; xboxun kolu çok daha güzel. Dualshock ayrık bir kol; göze hoş durmuyor.

Geçmişte hep PS kullandığım için sanırım. Daha çekici geliyor bana DS. Xbox kolu kablosuz kullanılabiliyor mu bilgisayarda?

Hayır çıkmıyor. Onu ayrı alman gerekir. 10-30 TL arası fiyatı var. Almam dersen telefon şarj kablosu bağlayarak kablolu olarak kullanabilirsin.

2 adet pil ile çalışıyor. İstersen kendin bataryasını alıp şarj ile de kullanabilirsin ama pil daha avantajlı. Oyunun ortasında şarjı bitti şarja takayım derken nerede kaldı kablosuz oynama mantığı? 3 haftada bir değiştiriyorum masamda pil kutusu var. Kolaylık oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı