Bilgisayarda ekran gidip geldi

cagribicyle

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardım edin. Bilgisayarımı açtım bugün ve gayet normaldi ilk başlarda. Sonradan bir şey oldu ekran gidip gelmeye başladı ve internette bir videoda görüntü bağdaştırıcısından ekran kartı sürücü ye geri dön kısmına tıklayıp silmemi söyledi. Yaptım ama gene sorun değişmedi ve şimdi de görüntü bağdaştırıcısına girdiğimde ekran kartı yerine "Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı" diye bir şey gözüküyor. Ne yapmalıyım? Hiçbir şey yapamıyorum bilgisayar üzerinde.

Ekran kartı sürücüsüyle alakalı.
Sürücüyü baştan kurmayı dene.
Kartın modeli ne? Sürücünü vereyim.
Ekran kartım Asus r7 240 4 gb ben zaten indrimeyi deniyorum ama bı turlu Google vs giremedigim için ekran sürekli gidip geldiği için hiç bişi yapamıyorum format aticam ISO dosyası indiremdmgm içinde bişi yapamıyorum öylece kaldım
Cihazınız kaç derecede çalışıyor?
Isınma olarak mı ? Eger öyleyse zaten 1 aydır neredeyse oyun oyanmiyorum ve ilk actitimda gayet normaldi biraz pc bekledi ben kahvaltı yapmaya gitttim geldiğimde böyle oldu ilk açtığımda 1 kaç video izlemiştim herşey normaldi

İnternet destekli şekilde kullanılabiliyor.
Sadece Güvenli Mod sekmesine girilmesi lazım.
Hayır güvenli moddayım ve internet kullanamıyorum ama güvenli moddan aygıt yöneticisi üzerinden sürücü güncelleştirme yaptım ve ekran kartı ve modeli şuan gözüküyor görüntü bağdaştırıcı sında umarım sorun çözülmüştür şuan yeniden başlattım

Yeni konular

Geri
Yukarı