Bilgisayarda eksi voltaj gözüküyor

Seroldu

Hectopat
Arkadaşlar tam anlatamadım ama buyrun SS'ini atayım

1587288800401.png

Arkadaşlar Voltage kısmında -'li rakamlar var. Ne olduğunu anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı +12 ve +5 V gibi gerilimlerin yanında -12 ve -5 V da üretir. Size özel bir durum değil, sorun da değil.

Güç kaynağı +12 ve +5 v gibi gerilimlerin yanında -12 ve -5 v da üretir. Size özel bir durum değil, sorun da değil.

Peki teşekkür ederim ama bir sorum daha olacak ekran kartım aşırı ısınıyor şu an PC'yi açtım ve sadece Google'de takılıyorum şuna bir bakın lütfen :/

1587289955899.png

Oyun oynarken (en ufak oyunlar olsun Minecraft bile oynarken) 100 dereceye kısa bir süre içerisinde ulaşıyor ne yapmam lazım?

Peki teşekkür ederim ama bir sorum daha olacak ekran kartım aşırı ısınıyor şu an PC'yi açtım ve sadece Google'de takılıyorum şuna bir bakın lütfen :/

Eki Görüntüle 539990

Oyun oynarken (en ufak oyunlar olsun Minecraft bile oynarken) 100 dereceye kısa bir süre içerisinde ulaşıyor ne yapmam lazım?
Bununla ilgili yeni bir konu açın. Boşta, yükte, video izlerken durumu gösteren görseller ekleyin. Ayrıca ekran kartını gösteren görseller de bulunsun. Beni de etiketleyin.

Twitter mantığı, @ işareti ile isim yazarak etiketleyebilirsiniz.

Peki teşekkür ederim hemen yeni konu açıyorum :).
Merhaba 19999 Saniye bekleyin diyor yeni konu açamıyorum daha önceden açmış olduğum konuyu düzenleyip sizi etiketlesem?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı