Bilgisayarda ethernet kablosuyla internete bağlanılmıyor

• Konuyu başlatan Tokia
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 126
Hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz modemin ışıkları yanan kısmı çeker misin?

Şu anda hiçbir cihazda interneti kullanamıyorsun yani internet servis sağlayıcın nedir bu sorun tek PC'de yok demek ki müşteri hizmetlerini aradın mı?

Şu anda hiçbir cihazda interneti kullanamıyorsun yani internet servis sağlayıcın nedir bu sorun tek PC'de yok demek ki müşteri hizmetlerini aradın mı?

Hayır çünkü şu an arayabilecek durumda değilim ve başlığı PC üzerinden açmamın sebebi mfstconnecttest/redirect sitesinin açılması. Yani normalde internet gittiğinde böyle bir site açılmıyordu.

Demek ki internetinde sorun var PC'de değil çünkü telefondada yok hangi internet servis sağlayıcısını kullandığını söylemedin hala.

Modeminde Superonline logosu var mı?

Superonline logosu var diye tahmin ediyorum modemi resetlemeyi dene olmazsa genel arıza olabilir en iyisi müşteri hizmetlerini ara olmazsa.

Modeminde Superonline logosu var mı?

Superonline logosu var diye tahmin ediyorum modemi resetlemeyi dene olmazsa genel arıza olabilir en iyisi müşteri hizmetlerini ara olmazsa.
Kusura bakmayın o kadar zamanınızı çaldım. Müşteri hizmetlerini aradım. Sorun çözüldü. Sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı