Bilgisayarda girilen yerleri kaydeden program var mı ?

HardPlayer

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Herkese merhaba. Bilgisayarda girilen her yeri sırasıyla gösteren ve aynı zamanda girilen yerleri bir yere kaydeden program arıyorum. Bu tarz program biliyorsanız yazar mısınız ? Ama sakın yanlış anlaşılmasın ben bilgisayarda girilen her yeri not alan bir program arıyorum sadece internet vs. değil. Bu arada program çalışırken kendini belli etmezse çok iyi olur.

007 casus diye bişey var. Ayarlıyorsun 5 saniyede bir resim kaydediyor. Bilgisayara bi zararı yok yavaşlatma açısından.

Keylogger diye arattığında bulabilirsin. Yalnız seni başkalarının özel hayatına müdahale etmenin hem etik hem de yasal olmadığı konusunda uyarayım.
Elbette kimsenin öyle bir şeye hakkı yok. Zaten ben bu programı kullanmayacağım arkadaşım bana bu tarz bir program biliyormusun diye sordu ben de araştırırım dedim. Arkadaşımında kötü bir niyeti yok sadece bölüm öğretmeninin bilgisayarına kuracakmış ve öğretmenin hazırladığı yazılı sorularını bulacakmış. Her şey için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı