Bilgisayarda görüntü yok ama çalışıyor

erenkaraa57

Hectopat
LOL oynuyordum, bilgisayarım aniden resetlendi ve görüntü gelmedi.
  • BIOS pilini çıkartıp taktım.
  • RAM'leri çıkartıp taktım.
  • Işlemciyi çıkarttım soğutucuyu temizledim geri taktım.
  • HDD'yi çıkartıp tekrar taktım.
  • Başka bir ekran kartı taktım, yine olmadı.
Hiçbir türlü görüntü alamıyorum ve durmadan kendini tekrar tekrar yeniden başlatmaya başladı power tuşuna basınca. R7 260X ekran kartıma 400W TX Power Max PSU'nun yetmediğini düşünmeye başladım, lütfen biri yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizi daha fazla riske atmayınız, sorun PSU gibi görülüyor. Her start verdiğinizde bileşenlerinize hasar verme ihtimaliniz artıyor. Alternatif bir PSU bulup deneyiniz. Eğer %100 PSU kaynaklıysa 500W +80 Kaliteli bir güç kaynağı alınız, TX gibi markalara tekrardan yönelmeyiniz. Umarım bileşenlere zarar vermemiştir.

Sisteminizi daha fazla riske atmayınız, sorun PSU gibi görülüyor. Her start verdiğinizde bileşenlerinize hasar verme ihtimaliniz artıyor. Alternatif bir PSU bulup deneyiniz. Eğer %100 PSU kaynaklıysa 500W +80 Kaliteli bir güç kaynağı alınız, TX gibi markalara tekrardan yönelmeyiniz. Umarım bileşenlere zarar vermemiştir.

Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim eski bir 300w PSU ve AMD Radeon HD 7350 ekran kartımı takıp tekrar bir açmayı deneyeceğim duruma göre bilgilendiririm
Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim eski bir 300w PSU ve AMD Radeon HD 7350 ekran kartımı takıp tekrar bir açmayı deneyeceğim duruma göre bilgilendiririm
Bunu da denedim fakat yine aynı sorun aynı şekilde devam ediyor sorun PSU vey ekran kartında da değil anakarttan da yanık kokusu vs. Gelmiyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı