Bilgisayarda herhangi bir mouse çalışmıyor

ledz3ppelin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, masaüstü bilgisayarıma USB Mouse bağlamaya çalıştığım zaman herhangi bir şekilde kullanamıyorum. Kullandığım Wacom grafik tabletimi tablet modundan mouse moduna aldığım zaman da aynı şekilde imleci hareket ettiremiyorum. Sorunun bilgisayar kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Tak çıkar yapmak, bilgisayarı kapatıp açmak gibi basit şeyleri yaptım ve sorun devam ediyor.

Merhaba, masaüstü bilgisayarıma USB mouse bağlamaya çalıştığım zaman herhangi bir şekilde kullanamıyorum. Kullandığım Wacom grafik tabletimi tablet modundan mouse moduna aldığım zaman da aynı şekilde imleci hareket ettiremiyorum. Sorunun bilgisayar kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Tak çıkar yapmak, bilgisayarı kapatıp açmak gibi basit şeyleri yaptım ve sorun devam ediyor.

Driver silinmiş olabilir driver güncelle ve tamamla.

Driver silinmiş olabilir driver güncelle ve tamamla.
aygıt yöneticisinden baktığımda "zaten en güncel sürümü kullanıyorsunuz" gibi bir şey yazıyor güncelle yaptığımda. "Windows bu donanım için aygıt sürücüsü yükleyemiyor. Sürücü bozuk ya da eksik olabilir. (Kod 39)" hatası gözüküyor

Merhaba, masaüstü bilgisayarıma USB mouse bağlamaya çalıştığım zaman herhangi bir şekilde kullanamıyorum. Kullandığım Wacom grafik tabletimi tablet modundan mouse moduna aldığım zaman da aynı şekilde imleci hareket ettiremiyorum. Sorunun bilgisayar kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Tak çıkar yapmak, bilgisayarı kapatıp açmak gibi basit şeyleri yaptım ve sorun devam ediyor.

Sürücü indirilebilir. USB girişi çalışıyor mu? Veya yeterli güç geliyor mu? (son soru birz garip biliyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı