Bilgisayarda hiçbir exe dosyaları açılmıyor

KURAL BİLMEYEN

Picopat
Yer
Ottawa
Merhaba arkadaşlar, benim sorunum şu.1 hafta önce akşam bilgisayarım da AVG Tune up adlı bir bilgisayar hızlandırma programı indirmiştim indirtikten sonra içindeki bütün temizleme özelliklerini kullanarak bilgisayarı temizledim tam programı kapattıktan sonra arka planda hala çalışmaya devam ediyordu tam o sırada bilgisayar aniden donmaya başladı ve kilitlendi 5 dakika sonra bilgisayar kendine geldi bende programdan şüphelendim ve programı arka plandan kapattıktan sonra direk sildim ve bilgisayarı kapatıp uyudum sabah uyanıp bilgisayarı açtıgımda bir baktım hiçbir exe dosyası açılmıyor hatda program files ve Windows klasörindeki dosyalarda hiçbir degişiklik yapamadığımı ögrendim izin gerekiyor hatası almaya başladım sonra Görev Yöneticisi'ni açtım ve eskiden çalışan svchost.exe hizmetlerinin gözükmedigini gördüm hatda bilgisayarı hiçbir şekilde kullanamıyorum her ne yapmak istesem izin istiyor ve bunu bazı sitelerde çözümlerini buldum o çözümleri denemeye çalıştıgımda bile hatalar almaya devam ettim.çok fazla antivirüs indirmeye çalıştım ve onlarda indirmeyi kendi indirme sayacından ve exe uzantısını kullandıkları için antivirüsleri indiremedim indirsemde açamazdım sorun neden kaynaklı yardımcı olursanız çok sevinirim.

İşletim sistemi.
İşlemci : Intel atom.
RAM : 2 GB.
Model : Intel Graphics Media accelerator 3600 series.
Windows 7 Ultimate 32 Bit.

загруженное.png

ESET kurup kapsamlı tarama yaptırın bir daha da saçma sapan temizlik uygulaması kullanmayın. Kullanacaksanız PureRa gibi sizin elle temizlemeniz gereken yerleri temizleyen basit portable programlar kullanın.
Denedim ama açamadım sorun hala devam ediyor oyüzden yakın zamanda teknik servise göndermeyi düşünüyorum gerekirse format atarak windows yeniden kurucam.Yorumunuz için çok teşşekürler ileride çok işime yarıyacak.

Virüs yok ise muhtemelen kurduğunuz program regedit dosyalarını bozmuştur. Şu çözümü dener misiniz?
Windows 7 veya Windows Vista'da .EXE dosyaları açılmıyor
O olmaz ise buna bakın:
Redirecting
Malasef hocam işe yaram
Virüs yok ise muhtemelen kurduğunuz program regedit dosyalarını bozmuştur. Şu çözümü dener misiniz?
Windows 7 veya Windows Vista'da .EXE dosyaları açılmıyor
O olmaz ise buna bakın:
Redirecting
Malesef hocam.Tek çare format atmak gibi gözüküyor.Hızlı yardımlarınız için içten teşşekürler.

Geri
Yukarı