Bilgisayarda hiçbir program açılmıyor

TheBlein

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İş Sağlığı ve Güvenliği
Arkadaşlar bu durum bugün başıma geldi. Önce ekran alıntısı aracının çalışmadığını fark ettim. Uygulamayı silip LightSpot yükledim fakat onu da açamadım. Steam açıp Far Cry Primal açmak istedim, oyun başlatılıyor yazında hiç başlamadan oyun açılmıyor. Steam'de oyun birdenbire duruyor. Bu sorun daha bugün başıma geldi, dün böyle bir sorunum yoktu. Ne yapmalıyım?

Bilgisayarınızda yaptığınız en son değişiklikler neler? Yeni bir program kurdunuz mu veya windowsun bir özelliğini engellemek için bir ayar dosyası açtınız mı? Bugün başınıza geldiyse sistem geri yükleme işlemi yapmayı deneyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda yaptığınız en son değişiklikler neler? Yeni bir program kurdunuz mu veya Windows'un bir özelliğini engellemek için bir ayar dosyası açtınız mı? Bugün başınıza geldiyse sistem geri yükleme işlemi yapmayı deneyebilirsiniz.

Hocam AMD Adrenalin yüzünden açılmıyormuş. AMD programını açmya çalıştım açılmadı. Silip tekrar kurdum PC eski haline döndü. Bu AMD Adrenalin programı neden böyle oluyor bu üçüncü oldu aynı hata. Program PC'de yüklü ama bir süre sonra açılmamaya başlıyor silip tekrar kurunca düzeliyor anlamadım gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı