Bilgisayarda hiçbir şey kayıt olmuyor

LiVAA

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
bilgiportall.blogspot.com
Sisteme sifre koyuyorum program oyun yukluyorum masaustu uygulamalar vs normal bir sistem veya bicbir sey kufmadan kullaniyorum. İsin enterasan tarafina geleyim biraz kullandiktan sonra zaman hic belli olmuyor Bir de bakiyorum ki sistemde kullandigim eski sifreyle Windows'a giriyorum eski oyun masaustum uygulamalarim vs sistemde duruyor. Yeni kullandigim sistemim ohunlarim masaustum falan hicbirsey yok. Sistem kendiliğinden her seyi degisip sistemimi geriye atiyor. Eski sifremle PC'ye giris yapiyorum eski kullandigim masaustum oyun vs yuklediklerim veya yuklemedigim masaustum oldugu gibi geri geliyor. Eski sifremle PC'ye giriyorum. Yeni kurdugum sifrem bile gidiyor oturum acma sifrem bile dusunun cok enterasan bir durum bu surekli oluyor. Dusunun yeni kurdugunuz otueum acma sifreniz bile eskiye donuyor. Dski dosyalariniz masaustundde duruyor. Hatta sildiginiz dosyalariniz bile sistem kendini dskiye atiyor PC'yi bile eski sifremls aciyorum bunu cozecek bir bilim adami var mi? Ben siyirdim eski sifrem masaustumde kullandigim hersey geri geliyor.

Diyeceksiniz ama yeminld gercek ve kullandigim yeni olan hersey eskiye donuyor boyle birsey tarihte yok ya. Sifre nasil donuyor? Dusunun onu anlamiyorum. Hadi gectim masaustunu girdiginiz siteleri oyunladi muzikleri sistwm geri atsa sildiginiz halde oturum sifresini nasil atabiliyor? Anlamiyordum. Bu durum nedden kaynaklaniyor bunu cozecek insan tanimiyorum PC resmen geri sariyor rearkarnasyon bir dongu gibi yasadiginzi seyi bir daha yasiyonuzz ayni seyleri gibi acayip bir durum soz konusu genellikle AMD sistemlerde bunu cok gordum bu sacmalik. AMD sistemde oluyor bu. Nasil istir anlamdim gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı