Çözüldü Bilgisayarda hız sınırlayıcı mı var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Splef33

Yoctopat
Daha fazla  
CAT5e Ethernet kablosu kullanıyorum. 1000/mb download alıyorum normalde. Ama bilgisayarımda Ethernet bilgilerine girince 100/mb yazıyor. Kablodan mı yoksa başka bir sorun mu bilmiyorum. 100/mb hız sınırı olmasına rağmen Steam'den bir şey indirirken 10/mb'lere indiriyor. Biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Realtek gbı family Controllere çift tıkla gelişmişe gel Speed duplexe gel 1 GB tam ikili yap uygula de tekrar hız testi yap.
CAT5e Ethernet kablosu kullanıyorum. 1000/mb download alıyorum normalde. Ama bilgisayarımda Ethernet bilgilerine girince 100/mb yazıyor. Kablodan mı yoksa başka bir sorun mu bilmiyorum. 100/mb hız sınırı olmasına rağmen Steam'den bir şey indirirken 10/mb'lere indiriyor. Biri yardımcı olabilirse sevinirim.
Özel olarak hız sınırlayıcı açmadıysanız yoktur.Ethernet kablosu eski olabilir.

Hız testinin ekran görüntüsüyle oyun indirirken ki hızın ekran görüntüsünü atar mısın?

Megabit ile Megabyte farklı şeyler siz yanlış biliyorsunuz. 1000 Mbp/s download hızına sahipsen 110-120 Megabyte indirme yaparsın saniyede.
Megabit değil

Ethernet kablosundan olabilir ama sen yine de aygıt yöneticisine gel ağ bağdaştırıcılarına gel ekran görüntüsü at.

Hız testinin ekran görüntüsüyle oyun indirirken ki hızın ekran görüntüsünü atar mısın?

Megabit ile Megabyte farklı şeyler siz yanlış biliyorsunuz. 1000 Mbp/s download hızına sahipsen 110-120 Megabyte indirme yaparsın saniyede.
telefondan bakınca 500mb download gözüküyor. Turkcell le anlaşmamız da 1000mb download.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    193,3 KB · Görüntüleme: 12
  • image.jpg
    image.jpg
    132,6 KB · Görüntüleme: 11
  • image.jpg
    image.jpg
    150,4 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri