Bilgisayarda ilk açılışta görüntü tam ekran olmuyor

emirbey40

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Monitör
AOC 24G1WG4 144Hz 1Ms
Merhaba bilgisayarı ilk açtığım zaman sağ alt kısımda monitörün bölük pörçük bir şekilde görüntü hatası ile karşılaşıyorum ama 10 saniye sonra hemen düzeliyor ve bir şeyi kalmıyor, garantisi hala var ve hiç su damlatmadım, hep nemli bez ile kapalı iken sildim, sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma bozulma sebebi olarak nemli bez ile silmiş olmanız gibi geliyor kapalı iken silseniz bile içeri nem girdiyse bozulmuştur gönderin garantiye gitsin.

Merhaba bilgisayarı ilk açtığım zaman sağ alt kısımda monitörün bölük pörçük bir şekilde görüntü hatası ile karşılaşıyorum ama 10 saniye sonra hemen düzeliyor ve bir şeyi kalmıyor, garantisi hala var ve hiç su damlatmadım, hep nemli bez ile kapalı iken sildim, sebebi ne olabilir?
Sorunun ekran kartı ile alakalı da olabilir.

Ne olabilir tam olarak ekran kartımı güncelledim ve hiç ellemedim sadece kuru bezle tozunu aldım o kadar elimden geldiğince dikkatli kullanıyorum 9 ay oldu alalı okullar açlınca sadece güncellemeden güncellemeye açıyorum bilgisayarımı o kadar bir de tarayıcılara giriyorum başka bir şey yapmıyorum 5 haftadır.

Kullanıcı hatası diye geri gönderirler. Çünkü konu sahibi öyle yaptıysa gerçekten kullanıcı hatası.

Özel mikrofiber bez ile siliyorum onun için aldım özel olarak spreyde aldım ama spreyi hiç kullanmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı